شارژ حساب وب مانی و خرید وب مانی اتوماتیک و آنی

وب مانی یک کیف پول آنلاین است که در خرید های اینترنتی شما را از داشتن حساب بانکی بین المللی یا کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزاکارت و مسترکارت بی نیاز می کند. مرکز این سیستم مالی در روسیه است و با توجه به شرایط موجود، یکی از سیستم های مالی معتبری است که ایرانیان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. البته محبوبیت آن بیشتر در کشورهای آسیای میانه و آسیای شرقی می باشد. تراکنش های آنی با کارمزد کم از مزیت کیف پول وب مانی می باشد.

شارژ اکانت وب مانی با بهترین نرخ

در رویال پرداخت می توانید حساب وب مانی خود را با بهترین نرخ در کمترین زمان شارژ نمایید.

انجام سریع سفارشات

شارژ حساب وب مانی شما در رویال پرداخت به صورت آنی و اتوماتیک انجام می شود.

پشتیبانی قوی و فوری

کارشناسان زبده رویال پرداخت در کمترین زمان ممکن و به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.

وب مانی چیست؟

وب مانی یک کیف پول آنلاین می باشد که مرکز اصلی آن در روسیه قرار دارد. وب مانی امکانی را فراهم کرده است که کاربران بدون اینکه نیازی به داشتن کارت اعتباری یا حساب بانکی داشته باشند بتوانند در محیط اینترنت خرید و فروش کنند.  وب مانی از معدود سیستم های مالی است که خدمات خود را بر ایرانیان ممنوع نکرده است و در حال حاضر کاربران زیادی از ایران دارد.

افتتاح حساب وب مانی

برای استفاده از وب مانی، می بایست ابتدا یک حساب وب مانی داشته باشید. افتتاح حساب وب مانی آسان است، با این حال، اگر برای افتتاح حساب وب مانی مشکل دارید و یا مشغله شما بسیار است و زمانی برای افتتاح حساب ندارید، ما برای شما افتتاح حساب وب مانی می کنیم تا بتوانید از آن استفاده کنید.
بیشتر پذیرنده های وب مانی کشورهای آسیای مرکزی و آسیای شرق می باشد.