فرایند خرید بیت کوین توسط کارشناس نوین پرداخت

فرآیند خرید بیت کوین, فرایند خرید بیت کوین

راهنمای مطالعه:

 • مقدمه
 • ایده بیت کوین
 • خرید بیت کوین
 • فرآیند خرید بیت کوین
 • فرآیند خرید بیت کوین از کیف پول

مقدمه

فرآیند خرید بیت کوین, فرایند خرید بیت کوین

 

در این مقاله قصد داریم به صورت ساده و روان فرآیند استفاده از بیت کوین و خرید آن را به شما آموزش دهیم و سعی شده است از الفاظ سخت و پیچیده استفاده نشود پس تا انتهای این مقاله همراه ما بمایند تا در رابطه با خرید بیت کوین اطلاعات کافی به دست آورید و بتوانید وارد این بازار دیجیتال شوید.

ایده بیت کوین

 

ایده ی بیت کوین از زمانی آمد که بحران اقتصادی آمریکا به اوج خود رسید و پس از آن بیت کوین به بازار ارائه شد. اقتصاد دان ها بر این باورند که بیت کوین می‌تواند یک انقلاب بزرگ در دنیای پول های الکترونیک باشد و در این زمینه می‌تواند جامعه و دنیا را متحول کند یا حداقل بیت کوین این توانایی را دارد که شروع کننده جریانی باشد که برای آیندگان در زمینه اقتصاد بسیار اثر بخش باشد.

خرید بیت کوین

فرآیند خرید بیت کوین, فرایند خرید بیت کوین

وقتی صحبت از بیت کوین می شود خیلی از افراد از این صحبت ‌ها فرار می‌کنند. به دلیل اینکه بیت کوین را یک ارز دیجیتال بسیار گیج کننده می دانند و قصد ورود به این بازار را ندارند و البته از عواقب آن هراس دارند. دلیل این امر هم این است که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند.از این رو در این مقاله همه چی به صورت ساده و روان آموزش داده شده است تا این پیچیدگی را درک کنید.

کمتر از ۱۰ سال از ورود این ارز دیجیتال به دنیای اینترنت میگذرد. همین تازه وارد بودن این فرآیند دیجیتال باعث شده که خیلی از اقتصاددانان و سیاستمداران از این ارز حمایت نکنند و آن را نوعی کلاهبرداری تلقی کنند.اما باید بگوییم که همین بیت کوین بسیاری از کسب و کارها را رونق داده است و امکان این را دارد که آغاز گر یک عصر جدید در دنیای دیجیتال باشد.

البته باید بگوییم اینکه خیلی از افراد مشهور از این ارز دیجیتال حمایت نمی‌کنند کاملاً طبیعی است به دلیل اینکه هر فناوری که وارد بازار می‌شود در ابتدا با رقبت همگان رو به رو نمی شود و با گذشت زمان خود را اثبات میکند .این قضیه در مورد بیت کوین نیز صدق می کند باید دوره ی مشخصی بگذرد تا مردم هم از اعتماد کامل نسبت به این ارز برخوردار باشند و البته توجه اقتصاددان ها نیز به این ارز جلب شود و به این ارز احترام بگذارند.

فرآیند خرید بیت کوین

 • فرآیندی که به شما توضیح داده می شود کاملا آسان است و پس از ابتدا نتیجه ‌گیری نکنید و سعی کنید مقاله را تا انتها مطالعه کنید و در انتها در مورد این ارز دیجیتال نتیجه گیری کنید.

برای شروع شما می بایست:

 • در اولین قدم یک کیف پول داشته باشید که بیت کوین خریداری شده در آن نگهداری شود.
 • در صورتی که شما قصد استفاده از بیت کوین داخل کیف پول داشته باشید باید اپلیکیشن کیف پول را در گوشی تلفن همراه خود  نصب کنید و می توانید در هر جایی از آن استفاده کنید.
 • برای داشتن کیف پول شما نیازمند ایمیل هستید و توجه داشته باشید که اطلاعات ایمیل برای شما خیلی حیاتی است به دلیل اینکه هر کسی که بتواند به ایمیل نفوذ کند، به کیف پول شما نیز دسترسی خواهد داشت و عملاً کیف پول شما را در اختیار دارد که می تواند تمام پولهایی که داخل کیف پول قرار دارد را از حساب شما برداشت کند.
 •  پس از ثبت نام و وارد شدن به کیف پولتان انواع پول های دیجیتال معرفی می‌شوند و می توانید هر کدام از این پول ها را بخرید.
 • البته در اولین قدم نیازمند افرادی هستند که بتوانند به شما کمک کنند تا فرآیند خرید بیت کوین را انجام دهید.
 • پس از مراحل ثبت ‌نام داخل کیف پول دیجیتال که مخصوص بیت کوین است را انجام دادید و فرم های مربوط به آن را پر کردید به راحتی می توانید هر چقدر که نیاز دارید اقدام به خرید بیت کوین کنید.

فرآیندخرید بیت کوین از کیف پول

 

فرآیند خرید بیت کوین, فرایند خرید بیت کوین

 

پس از نصب کیف پول در گوشی تلفن همراه باید  اقدام به خرید بیت کوین کنید.خرید بیت کوین را در چندین روش را در بالا توضیح دادیم اما روش‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

۱: افرادی که اطرافیان شما هستند و از این ارز دیجیتال استفاده می‌کنند از آنها بخواهید که به شما ارز دیجیتال بدهند و شما پول آنها را نقداً پرداخت کنید.

۲: خدمات فریلنسری از جمله مواردی می باشد که شما می توانید به صورت اینترنتی بیت کوین دریافت کنید.

شما در ازای خدمتی که در دنیای اینترنت به مشتریان خود در سراسر دنیا می دهید اقدام به دریافت بیت کوین و واحدهای کوچکتر آن کنید برخی از این خدمات تولید محتوا و برنامه نویسی می باشد همچنین شما می توانید اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی کنید و در ازای کالاهایی که به فروش می‌رسانید بیت کوین دریافت کنید.

۳: مراجعه به صرافی ها

با مراجعه به صرافی ها می توانید هزینه معادل بیت کوین را پرداخت کنید و صرافی برای شما بیت کوین مورد نظر را به حسابتان واریز می‌کند زمان انتقال بسیار کم می باشد و خیلی زود میزان بیت کوین مورد تقاضا به حساب شما واریز می شود.

 

مطالب مرتبط:

هالوینگ چیست؟

بیت کوین چیست؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *