مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

یک مقایسه بین اسکریل و پی پال, یک مقایسه بین اسکریل و پی پال

راهنمای مطالعه:

  • مزیت های استفاده از حساب پی پال
  • نقد کردن پول پی پال

 

مزیت های استفاده از حساب اینترنتی پی پال

در دوره‌ای که ما در آن زندگی می کنیم، می‌توان هر نوع کالایی را از یک کشور خریداری و هزینه آن را اینترنتی پرداخت کرد و تمام این فرآیند به صورت دیجیتال انجام می‌شود. به راحتی می توانید از حساب اینترنتی پی پال برای انجام این کار استفاده کنید که مزیت های بی شماری دارد.

با وجود این که اکثر کشورهای دنیا حساب اینترنتی پی‌پال را پشتیبانی می‌کنند و آن را برای وب سایت های خود استفاده می کنند، باید بدانید که به راحتی می‌توان از این حساب استفاده کرد و تجارت الکترونیک را مدیریت کرد.

فرایند استفاده از حساب اینترنتی پی پال به این صورت است که شما با دارا بودن یک حساب، می توانید از هر وب سایتی در هر کجای دنیا اقدام به خرید اینترنتی کنید و پول آن را به همین شیوه ارسال کنید.

 

وب مانی چیست, وب مانی چیست

انتقال آسان 

به راحتی پول موجود در حساب‌تان را انتقال دهید و صرفاً برای خرید اینترنتی از این پول استفاده نکنید.

سرعت انتقال مبلغ در کمترین زمان

 

در صورتی که از وب سایتی با درگاه پی پال خرید می کنید، مبلغ به صورت آنی واریز می‌شود و در صورت انتقال پول به سایر حساب ها، تنها 5 روز کاری زمان لازم است. باید بدانید نسبت به پول های دیجیتال دیگر، این حساب بهترین سرعت را دارد.

امنیت بالا

به لحاظ امنیت می توان گفت که درگاه پی پال از امنیت بالایی برخوردار است.

کارمزد پایین

 

مزیت دیگری که حساب اینترنتی پی پال دارد، کارمزد انتقال پول می باشد. برای هر ۳۰ سنت که شما تراکنش انجام می دهید، تنها ۳ درصد کارمزد تعلق می‌گیرد که بسیار مناسب است. لذا این درگاه برای هر کسی که تمایل به استفاده از حساب اینترنتی دارد، بهترین گزینه می باشد.

حریم خصوصی

مورد دیگری که برای کاربران بسیار اهمیت دارد، حریم خصوصی می باشد. حساب پی پال، برای اینکه امنیت اطلاعات کاربران خود را حفظ کند، از سرورها و امکانات ویژه ای استفاده می کند و به هیچ عنوان، کسی نمی تواند به اطلاعات شخصی شما نفوذ کند و اطلاعات شما را به سرقت ببرد و یا بتواند حساب شما را خالی کند.

 

استفاده از درگاه پی پال در سایت های فروشگاهی

 

وبسایت های فروشنده کالا و خدمات می توانند از درگاه پی پال برای فروش کالای خود استفاده کنند. به این صورت که هر کسی که تمایل به خرید کالای سایتشان را داشته باشد، از طریق پی پال، کالا یا سرویس مورد نظرشان را به راحتی خریداری کنند.

پرداخت اقساطی

پرداخت اقساطی، از جمله دیگر مزایای این حساب است. این مزیت به این صورت است که خریدار از فروشنده تقاضای پرداخت به صورت اقساط می‌کند و در صورت موافقت فروشنده، حساب پی پال طی یک دوره مرتب ماهیانه یا روزانه به میزان مبلغ درخواستی فروشنده از حساب خریدار کسر می شود.

 

نقد کردن پول پی پال

 

 

نقد کردن پول از حساب پی پال در صورتی که به تنهایی قصد خرید و فروش یا  انجام کسب و کار را داشته باشید، مشکل می باشد. شما باید از وب سایت های مرجع که برای این منظور فعالیت می کنند، کمک بگیرید و می‌توانید در صورت استفاده از حساب اینترنتی پی پال، از وب سایت ما برای انتقال پول خود استفاده کنید که با نرخ روز، وجه پی پال شما را محاسبه کرده و فرآیند نقد کردن پول شما در کمترین زمان انجام می‌شود.

 

مطالب مرتبط:

انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

قوانین پی پال و استفاده از پی پال در ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *