همه آنچه که از پرفکت مانی باید بدانید!

پرفکت مانی, همه آنچه که از پرفکت مانی باید بدانید!

راهنمای مطالعه:

  • پرفکت مانی چیست
  • پرفکت مانی و مدیریت آن
  • تعریف کلی پرفکت مانی
  • کاربرد پرفکت مانی
  • پرفکت مانی و ایران
  • مهمترین ویژگی های پرفکت مانی
  • سخن پایانی

پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی همانند وب سایت وب مانی یکی از وب سایت های پرداخت آنلاین می باشد که می تواند کسب و کارهای الکترونیکی را مدیریت کند و در امر ارزآوری برای کشور ایران بسیار موثر باشد. به همین منظور در این مقاله قصد داریم این سیستم مالی عالی یعنی پرفکت‌ مانی را به شما معرفی کنیم پس تا انتها همراه ما باشید :

پرفکت مانی و مدیریت آن

پرفکت مانی, همه آنچه که از پرفکت مانی باید بدانید!

این سیستم مالی در کشور پاناما مدیریت می شود و تراکنش های مالی در این کشور ثبت می شود از سال ۲۰۰۷ راه‌اندازی شده و توانسته در امر ارزآوری بهترین فعالیت را داشته باشد.این واحد ارزی به هیچ عنوان لمس نمی شود و مانند پول های واقعی نیست و در کنار این که به صورت مجازی خرید و فروش می‌شود انتقال آن نیز به صورت مجازی است و به طور کلی قابل لمس می باشد.

تعریف کلی Perfect Money

پرفکت مانی, همه آنچه که از پرفکت مانی باید بدانید!

این واحد ارزی که در سمت کشور های زیادی مورد استفاده است و خیلی از کشورها برای تبادلات مالی خود این ارز الکترونیک را پشتیبانی می کنند.

اما با این وجود باید بگویم که پرفکت‌ مانی قابل رقابت با paypal نیست اما از آنجایی که قابلیت‌ های زیادی دارد می‌تواند به عنوان رقیبی برای paypal باشد که هنوز هم نیاز به ادامه راه دارد ولی در حالت کلی این واحد پولی دیجیتال می تواند یک فرآیند خرید و فروش و کسب و کار الکترونیک برای افرادی باشد که تمایل به کسب و کارهای اینترنتی در دنیای دیجیتال به صورت دورکاری دارند.

کاربرد Perfect Money

پرفکت مانی, همه آنچه که از پرفکت مانی باید بدانید!

مهمترین کاربرد پرفکت‌ مانی این است که در صورت خرید از یک کشور دیگر باید ارز دیجیتال یا واحد ارزی آن کشور داشته باشید که این واحد ارز دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا فرآیند خرید یا فروش اینترنتی خود را بدون اینکه نیاز به واسطه داشته باشد انجام دهید.

البته دردسر های مالی و بانکی که نیاز به انتقال پول دارند مستلزم کارمزد های زیاد هست که فقط با سیستم مالی سنتی می‌توانید پرداخت کنید اما زمانی که از آن استفاده می کنید به هیچ عنوان نیاز نیست که شما فرایند انتقال حساب پول یا ارز را به صورت بانکی یا سنتی انجام دهید و نیاز به دادن هزینه های زیاد برای کارمزد ندارید.

با توجه به اینکه سیستم مالی پرفکت مانی همانند وب سایت های paypal و وب مانی محبوبیت زیادی دارد کاربران در زمان استفاده از این سیستم مالی به راحتی با آن کار می‌کنند و از فرآیند انتقال پول کاملاً راضی می باشند. به همین منظور سیستم مالی پرفکت مانی از جمله محبوب ترین سیستم های مالی است  که مردم کل دنیا می‌تواند برای انتقال و گردش حساب مالی خود از آن استفاده کنند.

Perfect Money و ایران

با توجه به اینکه پرفکت مانی ایران را تحریم نکرده است می‌تواند به عنوان یک سیستم مالی مناسب برای انتقال پول استفاده شود و البته باید بگویم که در این زمینه وب سایت وب مانی نیز گردش حساب ایرانیان را بدون اینکه آنها را تحریم کند انجام می دهد.

مهمترین ویژگی هایPerfect Money

پرفکت مانی, همه آنچه که از پرفکت مانی باید بدانید!

  1.  به دلیل اینکه اکثر وب سایت های خارجی از سیستم مالی پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند به راحتی می‌توان از این سایت ها کالا را خریداری کرد و در صورت ارائه خدمات می‌توانید به راحتی با این وبسایت‌ ها فرایند تراکنش مالی خود را انجام دهید.
  2.  انتقال پول از مهمترین دغدغه ی افرادی می باشد که تجارت های بین المللی دارند و می خواهند بدون پرداخت کارمزد های زیاد اقدام به انتقال پول کنند و البته هویت آنها نیز مخفی بماند.

به همین منظور می توان با کمک پرفکت مانی بدون اینکه نیاز به ارائه احراز هویت داشته باشید مبلغ مورد نظر خود را انتقال دهید.

۳. در صورتی که یک فریلنسر باشید و ارائه خدمات آنلاین را برعهده دارید می توانید با کمک حساب پرفکت مانی خدمات خود را ارائه دهید و هزینه را از طریق این سیستم مالی دریافت کنید و البته به دلیل اینکه سیستم مالی پرفکت مانی ایران را تحریم نکرده است ایرانیان نیز می توانند برای انجام فرآیند های دورکاری فریلنسری از این سیستم استفاده کنند و اقدام به ارزآوری به داخل کشور کنند.

4. از بهترین فرآیند هایی که برای سیستم مالی پرفکت مانی می توان در نظر گرفت این است که این سیستم مالی یک صندوق سپرده گذاری طولانی مدت دارد و برای افرادی که اقدام به افتتاح حساب و سرمایه‌ گذاری دارند یک سود سالانه در نظر می‌گیرد که یکی از بهترین مزیت های سیستم مالی Perfect Money می باشد.

سخن پایانی

فرایند ثبت نام در سیستم مالی پرفکت مانی بسیار آسان می باشد ولی برای اینکه شناخت بهتری در این زمینه داشته باشید می توانید مقالات بعدی ما را مطالعه کنید تا فرآیند ثبت نام را به خوبی آموزش ببینید.

توجه داشته باشید  زمانی که از سیستم مالی paypal استفاده می کنید به دلیل تحریم بودن ایران در صورتی که تشخیص داده شود شما از آی پی ایران استفاده کرده اید حساب شما مسدود می شود.

همچنین شما می توانید در سایت نوین پرداخت از خرید و فروش پرفکت مانی به صورت آنی و خودکار بهره مند شود.

پس حتما سعی کنید از وب سایت های وب مانی یا Perfect Money برای تجارت الکترونیک خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *