کسب درآمد ارزی فریلنسرها از مجله های معتبر

درآمد ارزی فریلنسرها از مجله

اگر به‌عنوان فریلنسر، در حوزه تولید محتوا فعالیت می‌کنید، احتمالا پیدا کردن کاری با کیفیت بالا برای‌تان مشکل بوده است. ما در این مقاله قصد داریم که نحوه دریافت پول برای نوشتن یک سری مقاله‌های خاص را با شما به اشتراک گذاریم. اغلب اوقات به‌نظر می‌رسد که تنها گزینه‌های موجود، کار برای یک سری از وب سایت‌های خارجی است که ۵ دلار به ازای هر مقاله برای شما می‌پردازند. اما این شیوه معمولا در جهان تحت عنوان کلاه‌برداری شناخته شده است و حتی اگر صحت هم داشته باشد، باید مدت زمانی طولانی صبر کنید تا بتوانید پول خود را دریافت کنید. یافتن یک کار با کیفیت دشوار است، اما نمی‌تواند غیرممکن باشد.

در واقع، یک سری از مجله‌ها در سرتاسر جهان وجود دارد که شما در ازای نوشتن برای آن ها، حق نویسندگی دریافت خواهید کرد. کسب درآمد به‌عنوان یک نویسنده فریلنسر به این معنی است که باید در کار خود مهارت داشته باشید و مقالات تولید کنید که کیفیت بالایی داشته باشند. وقتی از درآمد این حوزه صحبت می‌کنیم، منظورمان درآمد بالای ۵۰۰ دلار در هر ماه است و یقینا می‌تواند برای هر نویسنده‌ای یک رویا باشد. به‌خصوص اگر در کار خود تازه‌کار هستید، چنین درآمدی فرصت بسیار مناسبی برای شما محسوب می‌شود. لزوما، ورود و نوشتن برای این مجله‌ها آسان است و ممکن است که کمی زمان و تجربه نیاز داشته باشید.

شما باید نوشته‌های خود را به سطحی برسانید که این مجله‌ها بتوانند شما را تایید کنند. مسلما، شما باید تولید محتوای انگلیسی داشته باشید و در کنار آن، مهارت بالایی هم داشته باشید تا لایق دریافت این نرخ از درآمد باشید. شما می‌توانید با این واقعیت که تولید محتوا شغلی ارزشمند و پر مخاطب در جهان است، آرامش روانی پیدا کرده و به پیشرفت در عرصه‌های بیشتری فکر کنید. احتمالا ده‌ها هزار مجله وجود دارند که به نویسندگان خودشان پول می‌دهند، اما احتمالا تعداد کمی از آن‌ها می‌توانند واقعا به تولید کنندگان محتوا ارزش قائل شوند. ما در این مطلب قصد داریم که چندین مجله معتبر و خوب را در این زمینه به شما معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید: کسب درآمد ارزی با بازی + معرفی ۵ بازی مختلف

۱. مجله Early American Life

درآمد ارزی فریلنسرها از مجله

اگر به تاریخ علاقه‌مند هستید، توجه داشته باشید که این مجله با تمرکز روی سبک، تزئینات و سنت‌های اولیه آمریکایی، هفت در یک سال منتشر می‌شود و از نویسندگان جدید هم همواره استقبال کرده است. شما می‌توانید یک سری یادداشت‌های کوتاه و ویژگی‌هایی که مرتبط با موضوع این مجله باشد را که حدود ۲۵۰۰ کلمه حجم داشته باشند، به این مجله ارسال کنید. نویسندگان اول این مجله مبلغ معادل ۵۰۰ دلار را برای اولین نوشته خودشان دریافت می‌کنند و این تخمین هم زده می‌شود که فرصت‌هایی برای درآمد بالاتر با توسعه مهارت‌های خود دریافت خواهید کرد. این مجله عایدی جالبی برای شما به‌عنوان نویسنده خواهد داشت، اما به شرطی که بتوانید نیازها و مهارت‌های مدنظر مجله را کسب کنید.

۲. مجله Earth Island Journal

این مجله از نویسندگان خود انتظار دارد که یک سری یادداشت‌ها و مقاله‌هایی را تولید کنند که در حوزه نگرانی‌های مربوط به زیست محیط بوده و راهکارهایی را ارائه دهند که به حل فوری مشکلات پیش بینی شده در آینده کمک کند. طیف گسترده‌ای از مسائل زیست محیطی از جمله حیات وحش و حفاظت از زمین وجود دارد که می‌توانید در این مجله به آن‌ها بپردازید. سیاست‌های کلی و عمومی محیط زیست، مسائل مربوط به آب و هوا و انرژی، حقوق حیوانات و همچنین عدالت زیست محیطی، از جمله مواردی است که این مجله آن را پوشش می‌دهد و شما نیز می‌توانید مقاله‌های خود را در این زمینه به مجله ارسال کنید.

اگر یک مسافر بین‌المللی هستید، این فرصتی عالی برای شما خواهد بود. این مجله به‌شدت به دنبال گزارش‌هایی در سطح کره زمین و خارج از آمریکای شمالی است تا به دستش رسیده و بتواند. وضعیتی از مناطق دیگر کره زمین در این رابطه به چاپ برساند. این مجله برای هر کلمه، ۲۵ سنت می‌پردازد و مقاله‌هایی هم که در این مجله چاپ می‌شوند حدود ۴ هزار کلمه حجم داشته و نویسنده می‌تواند مبلغی معادل ۷۵۰ دلار الی ۱۰۰۰ دلار عایدی داشته باشید. همچنین شما می‌توانید گزارش‌های آنلاین کوتاه‌تری را ارائه دهید. نویسندگان جدید مجله معمولا از این شیوه استفاده می‌کنند تا دست‌شان راه افتاده و کیفیت لازم را برای مجله پیدا کنند.

این گزارش‌ها تنها ۱۰۰ دلار درآمد برای‌تان برای شما به‌همراه خواهد داشت. مجله، به مدت ۵ روز در هفته منتشر می‌شود و همیشه هم به‌دنبال ایده‌های تازه بوده است. این حجم از انتشار بیشتر در طول ماه، سبب می‌شود که نویسنده‌های بیشتری بتوانند مقاله‌های خودشان را به چاپ رسانده و از آن کسب درآمد داشته باشند.

بیشتر بخوانید: بهترین روش نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها در ایران

۳. مجله VQR

ای مجله در حوزه ادبیات فعالیت می‌کند و بهترین نوشته‌هایی که تمرکز کاملی روی زمینه ادبیات دارند را منتشر می‌کند. نویسندگان حرفه‌ای و مبتدی‌ترین نویسنده‌ها توانایی فعالیت در این مجله را خواهند داشت. اگر شاعر هستید و می‌توانید بنویسید، می‌توانید مبلغ ۲۰۰ دلار برای هر شعر خود دریافت کنید. البته محدودی هم در این زمینه وجود دارد و شما تنها تا ۴ شعر می‌توانید به مجله ارسال نکنید. اگر تعداد شعرهای شما به ۵ یا بیشتر برسد، هزار دلار درآمد کسب می‌کنید. شعر نثر هم حدودا ۲۵ سنت به‌ازای هر کلمه برای شما عایدی خواهد داشت. یک داستان کوتاه ادبی هم در صورتی که در مجله پذیرفته شود، ۱۰۰۰ دلار یا بیشتر برای شما درآمد خواهد داشت.

نقد کتاب هم با حجم ۲ هزار تا ۲۴۰۰ کلمه، در حدود ۵۰۰ دلار درآمد به‌همراه دارد. مجله VQ دوره‌های انتشار محدودی دارد و به‌همین دلیل، قبل از ارسال آثار خود، سایت را به‌صورت کامل بررسی کرده و شرایط آن را بررسی کنید. این مورد برای تمامی مجله‌ها صدق می‌کند و ابتدا باید میزان پذیرش نوشته‌های خود را چک کرده و سپس اقدام با ارسال آثار خود کنید.

۴. مجله AMC Outdoors

درآمد ارزی فریلنسرها از مجله

در این مجله موضوعات تفریحی، آموزشی و حفاظت از فضای باز به چاپ می‌رسد و سراسر منطقه آپلاش شمالی که شامل ایالت‌های مین تا ویرجینیا می‌شود را پوشش می‌دهد. به‌ازای هر یادداشتی که برای این مجله ارسال کنید، ۷۵۰ دلار دریافت خواهید کرد و چیزی بین ۲ هزار تا ۲۵۰۰ کلمه هم باید حجم داشته باشد. این مجله همواره به دنبال مقاله‌هایی بوده است که از یک قالب منحصربه‌فرد پیروی کنند. می‌توانید به یک ورزش در فضای باز پرداخته و آن را به شیوه‌ای جدید و هیجان‌نگیز توضیح دهید. حس ملموس خود را از مکانی خاص و معنی آن را بنویسید یا به سراغ افرادی بروید که رویکردی خاص و منحصربه‌فرد را برای حفاظت از محیط زیست ارائه می‌کنند.

سردبیر مجله که آقای مارک چالوفور نام دارد، نوشته‌های فریلنسرها را منتشر می‌کند. شما همچنین می‌توانید یادداشت‌های کوتاه‌تری را برای یکی از بخش‌های آن بنویسید که براساس طول مقاله و پیچیدگی آن، ۱۵۰ تا ۳۵۰ دلار برای شما درآمد خواهد داشت. این مجله کمی منحصر به یک منطقه خاص است و همین سبب می‌شود که فعالیت در آن کمی سخت باشد. اما اگر شرایطش را دارید، یقینا سطح درآمد آن ارزشش را خواهد داشت.

۵. مجله The Sun

مجله سان هم همواره به دنبال مقاله، مصاحبه، یادداشت و اشعار بیشتر بوده است. آن‌ها ترجیح می‌دهند که از نوشته‌های یونیک استفاده کنند، اما نوشته‌های مربوط به مسائل سیاسی و فرهنگی را نیز می‌پذیرند. سان برای مقاله‌ها و مصاحبه‌هایی که دریافت می‌کند، ۳۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار پرداخت کرده و برای اشعار نیز ۱۵۰ الی ۲۵۰ دلار در نظر گرفته است. اگر نوشته شما در این سایت پذیرفته شود، یک اشتراک رایگان یکساله هم می‌توانید از این سایت دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: روش‌های نقد کردن درآمد ارزی

۶. مجله Boy’s Life

این مجله هم به‌صورت ماهانه از سال ۱۹۱۱ تاکنون توسط Boy Scouts of America منتشر می‌شود. در این نشریه شاهد هستیم که برای مقاله‌های غیرداستانی تا ۱۵۰۰ کلمه، بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار به نویسندگان خود می‌پردازد. نوشتن برای هر بخش از این مجله هم یک گزینه دیگر برای فریلنسرها خواهد بود، جایی که برای یک مقاله ۶۰۰ کلمه‌ای، می‌توانید بین ۱۰۰ الی ۶۰۰ دلار کسب کنید. تا جایی که شما موضوع جدیدی برای نوشتن داشته باشید، محدودیت زیادی وجود ندارد. کافی است که دستورالعمل‌های ارسال مقاله را مطالعه کرده و سپس کار خود را شروع کنید.

در این مجله عنوان شده است که «ما همه چیز را از ورزش حرفه‌ای گرفته تا تاریخ آمریکا و نحوه حمل قایق پوشش می‌دهیم. بیش از هر چیزی، مقاله شما باید برای خوانندگان هدف ما سرگرم کننده باشد». ویراستاران این مجله پیشنهاد داده‌اند که هنگام نوشتن، تصور کنید که برای یک پسری که ۱۲ سال سن دارد، می‌نویسید. منظور آن‌ها این است که مقاله تا حد زیادی باید ساده و قابل فهم باشد و از اصطلاحات پیچیده و تخصصی در آن استفاده نشود.

۷. مجله The American Gardener

درآمد ارزی فریلنسرها از مجله

این مجله به‌عنوان نشریه اصلی سازمانی به همین نام تلقی می‌شود و قصد دارد که اطلاعات خوبی را برای باغبان‌های آماتور و بی تجربه ارائه کند. شما باید مقاله‌هایی برای پروفایل‌های باغبانی و مقاله‌هایی هم در مورد رویکردهای نوآورانه برای طراحی باغ، حفاظت از گیاهان، باغبانی درمانی و تنوع زیستی و غیره ارائه کنید. میزان کسب درآمد برای فریلنسرهای این سایت هم ۳۰۰ الی ۶۰۰ دلار برای مقالاتی خواهد بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ کلمه حجم دارند. این مجله، گاهی اوقات هم بازپرداخت هزینه سفر و خدمات دیگر را در نظر می‌گیرد.

۸. مجله One Story

این مجله با موضوع ادبی آماده شده است و در هر شماره یک داستان منتشر می‌کند. شماره‌های این مجله هم هر ۳ یا چهار هفته یک‌بار برای مشترکین به‌صورت اختصاصی پست می‌شود. در این مجله، سردبیر به‌دنبال داستان‌های ادبی در محدوده ۳ هزار تا ۸ هزار کلمه است و داستان‌ها هم می‌توانند در مورد هر موضوعی که خوب باشند، در نظر گرفته شوند. هر نویسنده‌ای که در تامین مقالات این مجله مشارکت داشته باشد، ۵۰۰ دلار و ۲۵ نسخه از مجله برایش در نظر گرفته می‌شود، اما ارسال این مقاله‌ها فقط بین سپتامبر و ماه می پذیرفته می‌شود. بنابراین، هر مقاله‌ای که شما ارسال بکنید و در این مجله پذیرفته شود، برای انتشار در ماه‌های آینده در نظر گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: روش‌های کسب درآمد از یودمی؛ چگونه می‌توان از طریق آموزش کسب درآمد کرد؟

۹. مجله The American Scholar

فصلنامه‌ای که در اختیار مشترکین این مجله قرار می‌گیرد، همه چیز را پوشش می‌دهد. از مقاله‌های جذاب گرفته تا داستان‌ها و اشعاری در مورد امور عمومی، ادبیات، علم، تاریخ و فرهنگ توسط این مجله منتشر می‌شود. آن دسته از نویسندگانی هم در نظر داشته باشند برای این مجله بنویسند، می‌توانند نوشته‌های خود را تا حداکثر ۶ هزار کلمه برای آن ارسال کرده و تا ۵۰۰ دلار درآمد داشته باشند. کل روال به‌صورت دیجیتالی جلو می‌رود و در کنار آن، می‌توانید مقاله‌هایی در قالب گزارش ساده هم داشته باشید و ۲۵۰ دلار برای آن‌ها کسب کنید. با این حال، توجه داشته باشید که این مجله پیشنهاد نویسندگی را از طریق ایمیل نمی‌پذیرد و صرفا باید از طریق سیستم مدیریت ارسال‌های آنلاین Submittable درخواست خود را مطرح کنید.

۱۰. مجله Longreads

اگر در نظر دارید که یک مقاله طولانی ۳ هزار تا ۶ هزار کلمه‌ای را برای این مجله بنویسید، قبل از اینکه به فکرش بیفتید، این را بدانید که موضوعات مربوطه می‌تواند شامل چند گزارش از مسافرت‌ها، منابع و تحقیقات عمیق و تخصصی باشد. شما لزوما نیازی به برخورد با چنین رویدادهایی را ندارید، اما نوشته شما باید حس خوبی به خوانندگان داده و از هدف برخوردار باشد. به‌همین ترتیب، می‌توانید از یک پیش فرض متقاعد کننده شروع کرده و توجه خواننده را به خود جلب کنید. سیستم پرداخت پایه‌ای در این مجله، از ۱۵۰۰ دلار شروع می‌شود و آن‌ها حتی با شما به‌صورت رسمی همکاری خواهند کرد تا هزینه‌های شما را پرداخت کرده و شما را تحت پوشش بیمه نیز قرار دهند.

۱۱. مجله National Geographic Travel

درآمد ارزی فریلنسرها از مجله

احتمالا از بین تمام گزینه‌هایی که به شما معرفی کردیم، این مجله نا آشناتری برای‌تان است. شما می‌توانید در کنار خواندن مقاله‌های این مجله، خودتان هم جزو نویسندگانش باشید. نشنال جئوگرافیک به‌عنوان برندی پیشرو در زمینه مسافرت‌های جهانی شهرت پیدا کرده است و همواره روی مسافرت پایدار، پارک‌های ملی و مکان‌های طبیعی جهان تاکید داشته است. این مجله از سایت‌های میراث جهانی یونسکو، سفرهای خانوادگی و داستان‌های ویژه‌ای از ویزگی‌های اماکن معتبر پشتیبانی می‌کند و همین نشان می‌دهد که تمرکز نویسندگان آن هم باید در همین زمینه‌ها باشد. هیچ نوشته‌ای در مورد بررسی هتل یا محصولات مربوط به سفر در این مجله جایی ندارد.

این مجله اگر نویسنده خاصی را تایید کند، اقدام به پرداخت حق‌الزحمه برایش خواهد کرد. آن‌ها برای هر کلمه ۵۰ سنت در نظر گرفته‌اند و هر مقاله در مورد اماکن تفریحی در سرتاسر جهان هم باید در حول و حوش ۱۰۰۰ کلمه باشد. در همین راستا یقینا مزایای کمتری نسبت به بقیه مجله‌ها دارد و به‌دلیل اینکه شناخته‌شده‌تر است، احتمال پذیرفته شدن فریلنسرها هم پایین خواهد بود.

بیشتر بخوانید: حواله ارزی سوئیفت و نحوه عملکرد آن

۱۲. مجله NationSwell

این مجله در نیویورک مستقر شده است و به‌دنبال نویسندگان فریلنسر است تا بتوانند راه‌های جذاب، تاثیرگذار و معناداری را نوشته و یک مقاله بین ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه‌ای تحویل دهند. این موضوعات می‌تواند تنوع بالایی داشته باشد و می‌توانیم به زن‌هایی که در مقابله با باندهای تبهکاری و شهردار محلی‌اش دست به خشونت با اسلحه می‌زند و همچنین تظاهرات خیابانی اشاره کنیم. همه این موارد جذاب و خواندنی را می‌توانید پوشش داده و از آن‌ها گزارش تهیه کنید. می‌توانید از گروهی که به خانواده‌های قربانیان قتل کمک می‌کنند تا مجازات‌های ناعادلانه‌ای که ممکن است در یک جامعه وجود داشته باشد، اشاره کنیم.

در این مجله، به ازای هر کلمه، ۵۰ الی ۶۰ سنت بسته به تجربه و نوع موضوع اهدا خواهد شد و می‌توانید پیشنهادات خود را هم از سایت این مجله ارسال کنید. بنابراین، این کنجکاوی و ماجراجویی شما است که شانس پذیرفته شدن مقاله شما را در این سایت‌ها بالا خواهد برد و می‌توانید دست به چنین کاری بزنید.

۱۳. مجله Alaska Beyond Magazine

ABM مجله ماهانه هواپیمایی خودش را در منتشر می‌کند و بیشتر به‌دنبال نوشتن توسط تصاویر بصری واضح، حکایات مختلف و جریان‌سازی روایت‌های قوی است. اگر شما بتوانید که حس شوخ طبعی را در نوشته‌های خود بالا ببرید، می‌توانید شانس بالایی برای چاپ مقاله خود در این مجله داشته باشید. می‌توانید کسب و کارهای مختلف را با بینش و سبکی متفاوت پوشش داده و چشم‌انداز درونی خودتان را به سوی مقصد و سفرها ببرید. هر کدام از این موضوعات شانس بالایی برای چاپ در این مجله دارند و شما نیز می‌توانید شانس خود را بالا ببرید. نرخ‌‌ها از ۱۵۰ دلار تا ۲۵۰ دلار برای مقالات کوتاه شروع می‌شوند و هر کدام بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ کلمه حجم خواهند داشت.

۱۵۰ دلار هم برای مقاله‌های کوتاه تجاری که ۵۰۰ کلمه حجم دارند اعطا می‌شود و به میزان ۵۰۰ دلار هم برای ستون‌های این مجله که ۱۶۰۰ کلمه‌ای هستند، تخصص داده شده است. مبلغ ۷۰۰ دلار هم برای مقاله‌های اصلی که ۲ هزار تا ۲۵۰۰ کلمه حجم دارند، اعطا می‌شود. این مجله در حال حاضر علاقه چندان به دریافت مقاله‌های پیرامون داستانی، شهر یا نقد کتاب ندارند. بنابراین، برای اینکه شانس بالایی برای پذیرفته شدن در این مجله داشته باشید، باید پیرامون همین موضوعات مقاله‌های خود را درج کنید.

بیشتر بخوانید: توئیچ چیست و چگونه می‌توانیم از آن کسب درآمد داشته باشیم؟

۱۴. مجله EatingWell

درآمد ارزی فریلنسرها از مجله

تغذیه در رویکرد اصلی این مجله قرار دارد و قرار است که مقاله‌هایی را مبتنی بر علم تغذیه در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. دنبال کنندگان این مجله، نه‌تنها به علم آشپزی و تغذیه، بلکه به ریشه‌های غذایی و مسائل اجتماعی آن‌ها آگاه می‌شوند و می‌توانند با شبکه‌های غذایی نیز همراه شوند. شما با انجام دو کار، می‌توانید شانس خود را برای چاپ مقاله خود در این مجله امتحان کنید. کافی است که طرح خود را مطابق با قالب ستون‌های گذشته توسعه داده و توضیح دهید که چرا موضوع پیشنهادی شما باید در شماره خاصی از مجله پوشش داده شود. مقاله‌ها به‌طور کلی، از ۱۵۰ کلمه تا ۴۰۰ کلمه متغیر خواهند بود.

یک مقاله جامع هم می‌تواند حداثر ۵۰۰ کلمه باشد و نرخ پرداخت ۱ دلار به ازای هر کلمه برای این مجله انتخاب شده است. همین اعداد هم نشان می‌دهد که در صورت پذیرفتن مقاله شما در مجله، شانس بسیار بالایی برای موفقیت خواهید داشت و می‌توانید با سابقه‌ای که برای خود ایجاد کرده‌اید، در مجله‌های دیگر هم امکان فعالیت داشته باشید.

۱۵. مجله Curbed

تمرکز این مجله روی خانه خواهد بود. معماری، طراحی، املاک و مستغلات، برنامه‌ریزی شهری و هر موضوع دیگری که پیرامون آن قرار دارد، تحت پوشش این مجله قرار گرفته است. توسعه دهندگان این مجله به دنبال مطالبی برای داستان‌های بلند و روایی هستند که فریلنسرها می‌توانند آن‌ها را تامین کنند. این طرح‌ها باید عمیقا در مورد موضوعاتی باشد که تعیین شده باشد. تحلیل‌ها و گرایش‌های رایج، اخبار گزارش شده، مقاله‌های شخصی یا ترکیبی از همه موارد بالا می‌تواند در این جمع حضور پیدا کند.

دستورالعمل‌هایی هم بری ارسال وجود دارد و هر مقاله می‌تواند بین ۳ هزار تا ۶ هزار کلمه باشد. این مجله هم ۵۴ سنت به ازای هر کلمه پرداخت می‌کند و به این معنا است که حداقل ۶۰۰ دلار می‌توانید از این مجله درآمد داشته باشید.

بیشتر بخوانید: کسب درآمد از یوتیوب و روش نقد کردن آن

نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها در نوین پرداخت

وب سایت نوین پرداخت، این امکان را برای شما فراهم کرده است که درآمد ارزی خود از تمامی این مجله‌ها را به بهترین شکل ممکن در حساب‌های مختلف مانند پی پال، پرفکت مانی و وب مانی دریافت کرده و آن‌ها را در نوین پرداخت نقد کنید. این سایت همه امکانات لازم را به شکلی فوری و با کیفیت در اختیار شما قرار داده است و بدون مشکل خاصی می‌توانید به نقد کردن درآمد ارزی خود از راه‌های مختلف بپردازید. فریلنسرهای عزیز کافی است که به نوین پرداخت سر زده و بدین ترتیب درآمد ارزی خود را نقد کنند.

جمع‌بندی

در این مطلب سعی کردیم که شما را با بهترین مجله‌های جهان پیرامون فعالیت و نویسندگی در آن‌ها را آشنا کنیم. هر کدام از این مجله‌ها شرایطی برای جذب فریلنسر برای نویسندگی فراهم کرده‌اند و در نهایت می‌توانید درآمد ارزی خود را هم در نوین پرداخت نقد کنید. خدمات ارزنده‌ای در این زمینه در اختیار شما خواهد که به شکلی کاملا فوری و قابل اطمینان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. سایر شیوه‌های کسب درآمد هم کاملا به همین شکل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *