نحوه احراز هویت در نوین پرداخت

نحوه احراز هویت در نوین پرداخت به چه صورت است؟

به منظور جلوگیری از تخلفات مربوط به امور مالی و جلوگیری از پولشویی در بستر آنلاین و اینترنت مشتریان می بایست قبل از ثبت هرگونه سفارش نسبت به احراز هویت اقدام کنند تا هویت آن ها برای نوین پرداخت مسجل شود. از مشتریان تقاضا داریم که پس از ثبت نام به شرحی که در ادامه آورده شده است جهت احراز هویت اقدام نمایند.

تایید ایمیل

پس از ثبت نام یک لینک فعال سازی برای ایمیلی که در زمان ثبت نام آن را وارد نموده اید ارسال می شود. برای تایید ایمیل شما می بایست وارد حساب ایمیل خود شوید و روی لینکی که از طرف نوین پرداخت برای شما ایمیل شده است را کلیک کنید.

تایید موبایل

پس از ثبت نام یک پیامک برای شماره موبایلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود. این پیامک شامل یک کد می باشد که شما می بایست آن کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید تا شماره موبایل شما تایید شود.

تایید کد ملی

پس از اینکه ایمیل و موبایل خود را تایید کردید از منوی «حساب کاربری من» وارد صفحه تایید مدارک (احراز هویت) شوید. سپس بر روی گزینه «درخواست تایید» کلیک کنید. در صفحه باز شده، مشخصات فردی خود را به شرح زیر وارد کنید:

  • کدملی: کد ملی خود را مطابق کارت ملی تان وارد کنید
  • تلفن ثابت: شماره تلفن ثابت خود را به همراه کد شهر وارد کنید، به عنوان مثال: 02199966633
  • تاریخ تولد خود را به فرمت روز/ماه/سال وارد کنید
  • استان محل سکونت خود را انتخاب کنید
  • شهر محل سکونت خود را انتخاب کنید

سپس بر روی گزینه ذخیره اطلاعات کلیک کنید. سپس مجددا به منوی احراز هویت رفته و سپس روی گزینه درخواست تایید کلیک کنید. سپس در قسمت روی کارت ملی در قسمت مشخص شده کلیک کنید و سپس عکس روی کارت ملی خود را انتخاب کنید. این کار را دقیقا برای پشت کارت ملی نیز انجام دهید. سپس بر روی گزینه آپلود مدارک کلیک کنید. لطفا توجه داشته باشید که تصاویر ارسالی می بایست با کیفیت، خوانا، بدون تاری و دارای حجم مناسب باشد.

منتظر تایید درخواستتان از سمت کارشناسان نوین پرداخت بمانید.

تایید تلفن ثابت

برای تایید تلفن ثابت، از منوی «حساب کاربری من» وارد صفحه تایید مدارک (احراز هویت) شوید. سپس بر روی گزینه «درخواست تایید» کلیک کنید. در این هنگام به صورت خودکار تماسی با شماره وارد شده گرفته می شود که یک کد برای شما خوانده می شود. بر روی تایید تلفن کلیک کنید و آن کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و گزینه تایید را کلیک کنید.

تایید کارت بانکی

در نوین پرداخت کاربران می بایست ابتدا کارت بانکی که قصد انجام تراکنش با آن را دارند ابتدا تایید نمایند. برای این منظور از منوی «حساب کاربری من» وارد صفحه «کارت های بانکی جهت خرید» شوید. سپس بر روی گزینه «افزودن کارت بانکی جدید» کلیک کنید.

در صفحه باز شده نام بانک خود را انتخاب کنید و سپس شماره 16 رقمی کارت خود را وارد کنید. در قسمت اسکن کارت بانکی شما می بایست یک عکس سلفی با شرایط زیر ارسال کنید.

یک عکس سلفی به همراه کارت بانکی که قصد تایید آن را دارید و مدرک هویتی که توسط آن هویت خود را تایید کرده اید و یک دست نوشته که در آن متن زیر نوشته شده باشد را تهیه کرده و سپس در قسمت اسکن کارت ارسال نمایید.

«جهت احراز هویت در سایت نوین پرداخت. اینجانب……………. قوانین و مقررات سایت نوین پرداخت را مطالعه کرده و تعهد می نمایم که اکانت کاربری خود را در اختیار شخص دیگر قرار ندهم. تاریخ + امضا»

سپس بر روی دکمه ثبت کارت بانکی کلیک کنید. درخواست شما توسط کارشناسان نوین پرداخت بررسی خواهد شد.