افتتاح حساب پی پال

پی پال یک کیف پول آنلاین و یک واسط بین خریداران و فروشندگان کالا و خدمات در دنیا ست. پی پال محبوبیت بسیاری در همه کشورها بین خریداران و فروشندگان دارد. سرعت بالای انتقال، کارمزد مناسب، امنیت بالا از دلایل عمده این محبوبیت است. به همین منظور بسیاری از کارفرمایان تمایل به استفاده از این روش برای پرداخت به کارمندان یا فریلنسرها دارند.


امکان خرید از تمامی سایت ها

طیف وسیعی از فروشندگان اینترنتی از پی پال برای پرداخت پشتیبانی می کنند. به راحتی از تمامی فروشندگان آنلاین دنیا، خرید کنید.

 

نقد درآمدهای ارزی

بسیاری از سایت های فریلنسری معتبر از پی پال جهت تسویه حساب با کاربران خود استفاده می کنند. درآمدهای ارزی خود را خودتان دریافت کنید.

انتقال پول به دوستان

با داشتن حساب پی پال می توانید به راحتی برای دوستان و آشنایان خود پول ارسال یا دریافت کنید.

پیپال چیست؟

پی پال یک سرویس مالی آنلاین بین المللی است که واسطی بین خریداران و فروشندگان کالا و خدمات به منظور بالا بردن امنیت تراکنش ها و نقل و انتقالات مالی است. با استفاده از پی پال خریداران برای خرید در محیط های آنلاین نیازی به ارائه کارت های بانکی خود نیستند. خریداران تنها مشخصات کارت را در اختیار پیپال قرار می دهد و تمامی تراکنش ها تحت نظارت پی پال انجام می شود. همین قابلیت ها باعث شده است تا پی پال یکی از محبوب ترین سرویس مالی آنلاین در سرتاسر دنیا باشد و خریداران و فروشندگان راغب به استفاده از این سرویس هستند. بسیاری از سایت های فریلنسری نیز از طریق پی پال دستمزد ها را به پیمانکاران پرداخت می کنند.

خرید آنلاین از اکثر سایت های آنلاین خارجی
دریافت درآمدهای فریلنسری
نقل و انتقال پول به سرتاسر دنیا