آموزش تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

همان‌طور که می‌دانید، یکی از روش‌هایی که پرفکت مانی برای تحقق پرداخت‌های بین‌المللی فراهم کرده است، استفاده از ووچر پرفکت مانی است. این ووچرها در واقع به‌عنوان یک کارت شارژ محسوب می‌شوند که کاربران می‌توانند از طریق آن، اقدام به انتقال پول، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و موارد مشابه دیگر کنند. در واقع، شما به جای افتتاح حساب در پرفکت مانی و استفاده از حساب اصلی خود برای انجام چنین کارهایی، تنها می‌توانید از کدهای ووچر پرفکت مانی استفاده کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن، از این خدمات استفاده کنید. کدهای ووچر هیچ گونه محدودیتی ندارند و می‌توانید در همان مواردی که نیاز به حساب اصلی پرفکت مانی داشتید، از آن استفاده کنید.

حال شاید برای شما جالب باشد که کدهای ووچر پرفکت مانی توسط چه کسانی ارائه می‌شوند. این کدها در واقع توسط افرادی ساخته می‌شوند که دارای حساب اصلی پرفکت مانی هستند. بنابراین، یقینا احتمالا سو استفاده در چنین مواقعی وجود دارد. یعنی ممکن است کاربر مورد نظر، قبل از اینکه آن را در اختیار شما قرار دهد، اعتبارش را مصرف کرده باشد. برای اینکه در دام چنین کاربرانی نیفتاده و بتوانید کدهای ووچر سالم را خریداری کنید، روش جامعی وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. شما باید ووچر مربوطه را ابتدا تست کرده و از درست و سالم بودن آن اطمینان کامل حاصل کنید. در این شرایط، دیگر در دام چنین کلاه‌بردارانی نخواهید افتاد.

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

آموزش تست سالم بودن کد ووچر

همان‌طور که اطلاع دارید، کدهای ووچر پرفکت مانی به‌صورت یک کارت شارژ در اختیار شما قرار گرفته و دارای یک کد فعال‌سازی هستند که می‌توانید از آن برای خرج کردن اعتبار آن استفاده کنید. حتی می‌توانید اعتبار را به کارت دیگری انتقال داده و بدین شیوه برای کارهای مختلف از آن استفاده کنید. با استفاده از این کد، می‌توانید از فروشگاه‌های بین‌المللی خرید انجام داده یا سرویس‌های مختلف را در سایت‌های خاص دریافت کنید. این فرایند برای تمام کدهای ووچر قابل انجام است، البته به شرطی که اعتبارش از قبل مصرف نشده باشد. دارندگان حساب‌های پرفکت مانی می‌توانند این کدها را تولید کنند و در اختیار دیگر کاربران گذارند، اما شما نباید ریسک کرده و حتما باید از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

فردی که از قبل در پرفکت مانی اقدام به افتتاح حساب کرده است، می‌تواند به بخش برداشت در پروفایل کاربری خود مراجعه کرده و با استفاده از گزینه برداشت با استفاده از ووچر، آن را به کد ووچر تبدیل می‌کنند. در واقع پلتفرم پرفکت مانی در این شرایط، اعتبار دلخواه صاحب حساب را از حساب اصلی برداشت کرده و آن را در قالب کد ووچر به وی ارائه می‌کند. این کار بسیار متداول بوده و توسط کاربران زیادی انجام می‌شود تا آن را به افرادی که حساب پرفکت مانی ندارند، ارائه کنند. به این ترتیب، کد ووچر در واقع کارت شارژی است که اعتبار آن برای یک بار قابل استفاده خواهد بود و فردی که کد را داشته باشد، می‌تواند مبلغ آن را برای مصارف مختلف خرج کند. کدهای ووچر کاربردهای فراوانی دارند و نمونه‌ای از آن‌ها را می‌توانیم برای پرداخت مبلغ آزمون‌های بین‌المللی تلقی کنیم.

بیشتر بخوانید: راهنمای استفاده از پرفکت مانی

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

بحث امنیت کد ووچر پرفکت مانی هم در این زمینه مطرح می‌شود و حتما باید دید درستی نسبت به آن داشته باشید. همیشه قرار نیست که کاربران ارائه دهنده کد ووچر، افراد درست کاری باشند. هر فردی ممکن است اقدام به کلاه‌برداری کرده و کد ووچری را در اختیار شما قرار دهد که از قبل مصرف شده است. بنابراین، شما حتما باید هنگام خرید به درست بودن کد ووچر پی برده و با یک تست ساده از آن باخبر شوید. البته دلایل مهم دیگری هم وجود دارند که برای تست کد ووچر دریافتی باید آن‌ها را مدنظر داشته باشید. این دلایل می‌توانند چشمان شما را بیش از پیش باز کرده و باعث شوند که هیچ گاه کد ووچری که از قبل آن را تست نکرده‌اید، خریداری نکنید. در ادامه به این دلایل هم خواهیم پرداخت.

دلایل تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

می‌دانیم که کدهای ووچر قابلیت بازگشت دارند و سازنده می‌تواند آن را باطل کند. بنابراین، سازنده می‌تواند تا قبل از انتقال اعتبار کد ووچر، کد ووچر را باطل کرده و دوباره اعتبار آن را به حساب خودش اضافه کند. بنابراین، سازنده خیلی ساده می‌تواند کد ووچری که به شما فروخته است را قبل از اینکه بتوانید از آن استفاده کنید، باطل کرده و اعتبار آن را به حساب خودش اضافه کند. بنابراین، شما دیگر هی استفاده‌ای نمی‌توانید از آن داشته باشید و برای انتقال یا خرید فروش، هیچ کاربردی نخواهد داشت. مورد دیگری هم که وجود دارد، این است که کدهای ووچر یک بار مصرف هستند و اگر تا قبل از شما، کد ووچر به فرد دیگری فروخته شده باشد و وی آن را مصرف کرده باشد، شما عملا یک کد ووچر خالی از اعتبار را خریداری کرده‌اید.

این کدها نامعتبر هستند و قابلیت استفاده نخواهند داشت. کدهای ووچر را تنها به همین میزان که شارژ شده‌اند، می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. یعنی وقتی یک کد ووچر به‌طور مثال ۱۰ دلار شارژ شده باشد، هیچگاه نمی‌توانید ۵ دلار یا مبالغ کمتر و بیشتر از آن را خرج کنید و تنها به‌همان میزان ۱۰ دلار قابل استفاده خواهد بود. به همین دلیل، اگر ادعایی یا توضیحی در باب اینکه از کد ووچر ۱۰ دلاری شما ۵ دلار اعتبار باقی مانده است، در معرض کلاه‌برداری قرار دارید. این دانسته‌ها به شما کمک می‌کند که هنگام خریداری کد ووچر، با چشمان باز عمل کرده و بتوانید از کد ووچر خود با اطمینان کامل استفاده کنید. در این شرایط، در معرض کلاه‌برداری هم قرار نگرفته و می‌توانید با خیال راحت اقدام به خرید کنید.

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

بررسی صحت و درستی کد ووچر، امری بسیار ساده است که هر فرد بدون دانشی هم می‌تواند این کار را انجام دهد. بنابراین، اصلا نباید ریسک کرده و همیشه با تست کردن کد ووچر، از صحت آن و داشتن اعتبار، اطمینان حاصل کنید. این عملیات تنها چند دقیقه از شما زمان خواهد گرفت، اما در نهایت اطمینان کاملی به شما می‌دهد که پس از خرید، هیچ مشکلی متوجه ما نخواهد شد. ما در ادامه قصد داریم که این چند مرحله را با شما به اشتراک گذاریم. پس با ما همراه شوید.

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی با چند گام ساده

۱. وارد شدن به حساب کاربری

در اولین مرحله، به حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی لاگین کرده و از بین منوهایی که در بالا مشاهده می‌کنید، گزینه Desposit را انتخاب کنید. این گزینه برای واریز به حساب کاربرد دارد و می‌توانید برای تست سالم بودن کد ووچر خود از آن استفاده کنید.

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

۲. وارد شدن به بخش ووچر

بعد از مرحله قبل، گزینه‌هایی به شما نمایش داده می‌شود و باید از بین آن‌ها، گزینه e-Voucher را انتخاب کنید. گزینه‌های دیگری هم در این بخش وجود دارد که برای واریز از طرق دیگر کاربرد دارد و ما به آن‌ها کاری نداریم.

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

۳. وارد کردن اطلاعات

بعد از اینکه ووچر پرفکت مانی را دریافت کردید، می‌توانید اطلاعات کامل آن را در این صفحه که از مرحله قبل به آن وارد شده‌اید، وارد کنید. بعد این کار، باید گزینه Activate an e-Voucher را انتخاب کنید.

تست سالم بودن کد ووچر پرفکت مانی

۴. تایید کد

بعد مرحله قبل، می‌توانید ابتدا موجودی درون کد ووچر را مشاهده کنید. این اطلاعات شامل موجودی است که قبلا با خریداری کد باید درون آن موجود باشد. اطلاعات دیگری مانند تاریخ ایجاد کد ووچر هم وجود دارد که در صورت تایید از جانب شما، می‌توانید آن را به حساب خود واریز کنید. در غیر اینصورت، در همین مرحله می‌توانید عملیات را متوقف کرده و ووچر را به حساب خود واریز کنید. بعد از آن هم با سند و مدرک خود می‌توانید مراتب را به فروشنده ارائه کرده و سالم نبودن کد ووچر خود را اعلام کنید. همان‌طور که دیدید، این روش بسیار ساده‌ای برای اطمینان از سالم بودن کد ووچر است و می‌توانید در صورت بروز مشکل، از این روش استفاده کرده و سند و مدرک لازم را داشته باشید. حال بیایید کمی بیشتر در مورد پرفکت مانی و کد ووچر آن بدانیم.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سرویس مالی پیشرو و بسیار فراگیر است که به همه کاربران خود این امکان را داده است تا به پرداخت سریع و آسان و همچنین انتقال ایمن پول دسترسی داشته و بتوانند بدون دسترسی از طریق اینترنت، تراکنش‌های مالی خودشان را انجام دهند. پرفکت مانی فرصت‌های شگفت انگیزی را برای همه کاربران اینترنت و صاحبان پول فراهم کرده است تا بتوانند در مشاغل آنلاین به فعالیت پرداخته و از طریق آن سود کسب کنند. پرفکت مانی جایگاهی را هدف قرار داده است تا بتواند تراکنش‌های آنلاین را به سطح مطلوبی رسانده و با استفاده از بهینه‌سازی این سرویس در طول سال‌های گذاشته، کاربران به جمعی از فعالیت‌های مختلف هم دسترسی داشته‌اند.

کاربران می‌توانند انتقال پول بین اعضای خانواده و دوستان را به سادگی هرچه تمام‌تر انجام دهند. دریافت و پرداخت برای پروژه‌های تجاری مختلف از طریق اینترنت برای شما فراهم شده است و می‌توانید پرداخت‌های منظم و آنلاین را از طریق این سرویس انجام دهید. وجوه خود را از این پس می‌توانید با امنیت بیشتری در حساب الکترونیکی خود ذخیره‌سازی کرده و ماهانه سود آن را نیز کسب کنید. شما می‌توانید کالاهایی که قصد خرید آن از طریق مجامع بین‌المللی را دارید، با پرفکت مانی و بدون هیچ گونه دردسری به‌صورت آنلاین خریداری کنید. در این باب، ووچر پرفکت مانی هم می‌تواند کاربردهای فراوانی برای شما داشته باشد که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: هر آنچه باید در مورد پرفکت مانی بدانید

ووچر پرفکت مانی چیست؟

با توجه به اینکه پرفکت مانی ویژگی‌های متنوع بسیاری را در اختیار شما می‌گذارد، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، تراکنش‌های خود را از طریق ووچر پرفکت مانی هم انجام دهید. ووچر روشی است است که می‌توانید از سرویس‌های پرفکت مانی استفاده کنید. در طول سال‌ها، استفاده از ابزارهای مختلف مالی مانند چک بانکی، مردم را قادر ساخته است که پرداخت‌ها و معاملات آسانی را بدون حمل و نقل پول نقد انجام دهند. ووچر پرفکت مانی هم ابزاری است که هدف ساده‌سازی تراکنش‌ها را داشته است. ووچر نوعی چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجه به حساب‌های پرفکت مانی کاربرد دارد و به شیوه‌های مختلفی می‌توانید از آن استفاده کنید.

ووچر پرفکت مانی دارای کد ۱۶ رقمی منحصربه‌فرد و دیجیتالی است که و یک کد فعال‌سازی ۱۰ رقمی همراه با تاریخ ایجاد و مبلغ اعتبار هم دارد. ووچر پرفکت مانی به‌عنوان نوعی چک بانکی الکترونیکی تلقی می‌شود که ابزاری برای برداشت و سپرده گذاری خواهد بود. این ووچر را می‌توانید بدون هیچ گونه زحمتی در بیش از ۱۰۰ کشور جهان داشته باشید. استفاده از آن توسط سایت‌های واسط در کشور ما نیز امکان پذیر شده است و می‌توانید از خدمات نوین پرداخت برای این منظور استفاده کنید. ایجاد کردن ووچر پرفکت مانی توسط کاربرانی صورت می‌گیرد که در پرفکت مانی دارای حساب کاربری هستند.

بیشتر بخوانید: دانستی‌های مهم در مورد پرفکت مانی

شاید سوالی به ذهن‌تان برسد که آیا استفاده از ووچر پرفکت مانی در سرتاسر جهان امکان پذیر است؟ پاسخ بله است. شما می‌توانید بیش از ۲۰۰ صرافی معتبر پرفکت مانی در سرتاسر جهان را داشته باشید که برای همین منظور فعالیت می‌کنند. به‌طور مثال، می‌توانیم به XMLGold اشاره کنیم که یک صرافی ارزی الکترونیکی با بالاترین امتیاز است و می‌توانید ووچر پرفکت مانی خود را با هر یک از ارزهای دیجیتالی یا ارزهای الکترونیکی مانند لایت کوین دریافت کنید. کد ووچر پرفکت مانی شامل یک چک الکترونیکی است که می‌توند برای انتقال و برداشت وجه تنها با یک کلیک مناسب باشد. در واقع پرفکت مانی از ووچر برای ساده‌سازی تراکنش‌ها استفاده کرده است و کاربر باید دسترسی ساده‌ای به همین منظور داشته باشد.

ووچر پرفکت مانی از یک کد دیجیتالی منحصربه‌فرد ۱۶ رقمی، کد فعال‌سازی منحصربه‌فرد ۱۰ رقمی، مبلغ اعتبار (مانند 1000 USD) و همچنین تاریخ ایجاد مانند 17: 56 30.08.2019 دارد. شما می‌توانید از ووچر پرفکت مانی به بهترین وجه ممکن برای کمک به کاربرانی استفاده کنید که برای انتقال پول به کاربران در سرتاسر جهان، نیاز به ارز بین‌المللی دارند و قصد افتتاح حساب در پلتفرم پرفکت مانی را هم دارند. این به کاربران کمک می‌کند که به‌صورت ایمن و محرمانه برای خدمات و کالاها به‌صورت آنلاین استفاده کرده و پرداخت خودشان را انجام دهند. شما به‌راحتی می‌توانید ووچر الکترونیکی را با هر ارز الکترونیکی یا حتی نقدی تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش تمام راه‌های جلوگیری از خک پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی برای مصارف مختلف در نظر گرفته شده است. می‌توانید از آن برای انتقال پول به هر کسی در سرتاسر جهان استفاده کنید. دریافت کننده می‌تواند کد فعال‌سازی ووچر را از طریق پیامک دریافت کرده و از آن استفاده کند. این پیامک حتی در صورتی که حسابش هیچ موجودی نداشته باشد، برایش ارسال خواهد شد. امکان پرداخت آنلاین محصولات و خدمات به امن‌ترین روش ممکن از طریق ووچر پرفکت مانی فراهم شده است. می‌توانید از ووچر پرفکت مانی خود برای دریافت پول نقد یا ارز دیجیتال در صرافی‌های آنلاین ارز الکترونیکی هم استفاده کنید. با پرفکت مانی خود می‌توانید کارت‌های هدیه را در بازار کالای دیجیتالی خریداری کرده یا بفروشید.

علاوه بر این، اگر قصد استفاده از خدمات و کالاهایی دارید که در مسافرت به درد شما می‌خورند و به حساب پرفکت مانی خود هم دسترسی ندارید، می‌توانید در چنین شرایطی از ووچر پرفکت مانی استفاده کرده و هزینه خدمات دریافتی خود را پرداخت کنید. از طرف دیگر، اگر مایل به خرید کالایی هم بودید، به راحتی می‌توانید از این ووچرها استفاده کنید. برای استفاده از ووچر پرفکت مانی، ابتدا باید آن را فعال‌سازی کنید. فعال‌سازی را می‌توانید تنها توسط صاحب ووچر پرفکت مانی انجام دهید. برای این منظور، باید یکسری مراحل را دنبال کنید. ابتدا وارد سیستم کاربری خود شده و ووچر پرفکت مانی را در قسمت Desposit انتخاب کنید. در این بخش شماره ووچر را وارد کرده و سپس کد فعال‌سازی را هم در پایین آن درج کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش نحوه وام گرفتن از پرفکت مانی

در ادامه با کلیک روی Activate e-Voucher می‌توانید آن را فعال‌سازی کنید. هر حساب کاربری پرفکت مانی یک حساب چند ارزی است. علاوه بر این، آن‌ها به حساب‌های ارزی مختلفی هم تقسیم می‌شوند که می‌تواند شامل مواردی مانند ووچر پرفکت مانی USD، ووچر پرفکت مانی یورو و همچنین طلا باشد. به هر حال، ووچر پرفکت مانی کاربرد فراوانی برای کاربران دارد و اگر قصد دارید که از دردسرهای افتتاح حساب کاربری پرفکت مانی رهایی پیدا کنید، یا اینکه به دلیل مسافرت، دسترسی چندانی به حساب کاربری خود ندارید، می‌توانید از ووچر پرفکت مانی به‌عنوان یک راه حل جایگزین استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *