آشنایی با پرمیوم ووچر یا PS ووچر

پرمیوم ووچر

فعالیت در حوزه‌های بین المللی توسعه یافته است و از صاحبان کسب و کارهای مختلف گرفته تا افراد عادی، از طریق ارزهای دیجیتالی، اقدام به انجام تراکنش در زمینه‌های مختلف می‌کنند. پلتفرم‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. هرکدام از این پلتفرم‌ها دارای ویژگی خاصی هستند و می‌توانند امکاناتی را برای شما فراهم کنند. ارزهای دیجیتال، نامی آشنا در عرصه فعالیت‌های مالی در عرصه بین المللی است و برحسب نیاز خود، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. حال در این عرصه، مفهوم دیگری مانند پرمیوم ووچر یا اسامی مشابه با آن هم وجود دارد که در ادامه قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم.

همان‌طور که گفتیم، اسامی مختلفی برای پرمیوم ووچر عنوان شده است که از بین آن‌ها، می‌توانیم به پی اس ووچر، کد فوچرز و پرمیوم ووچرز اشاره کنیم. به هر حال، با هر اسمی که آن را صدا کنید، پرمیوم ووچر به کدی گفته می‌شود که از طریق آن می‌توانید تراکنش‌های مختلفی را در پلتفرم‌های مختلف انجام دهید. شاید در ابتدا آن را با پرفکت مانی اشتباه بگیرید، اما باید بدانید که پرمیوم ووچر تفاوت‌های زیادی با پرفکت مانی دارد و حتی یک ارز دیجیتالی هم شناخته نمی‌شود. شما به راحتی می‌توانید با شباهت‌ها و تفاوت‌ها آشنا شده و زمینه استفاده از پرمیوم ووچر را نیز در ادمه متوجه شوید.

پرمیوم ووچر چیست؟

پرمیوم ووچر

پرمیوم ووچر را می‌توانیم یک کارت کوپن بنامیم که با توجه به کد داده شده، می‌توانید خرید خود را انجام دهید و کاملا متفاوت از کیف پول ارز دیجیتالی عمل می‌کند. این خرید می‌تواند مربوط به کالا یه یه سرویس باشد. این کد ارتباط مستقیمی با ارز دیجیتال دارد و به دلیل دیجیتالی بودن، می‌توانیم آن را در عرصه ارزهای دیجیتالی تعریف کنیم. پرمیوم ووچر به عنوان یک واسط عمل کرده و هیچ ضرر و زیانی را به شما نمی‌رساند. شما می‌توانید اعتبار خود را در آن ذخیره کرده و در زمان دلخواه از آن استفاده کنید. اعتبار و ارزش آن مانند ارز دیجیتال کاهش پیدا نخواهد کرد.

شما می‌توانید از پرمیوم ووچر اعتبار خود را افزایش داده و به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه کنید. سرمایه شما مانند ارز دیجیتال دچار سود و زیان نشده و صرفا به عنوان یک کوپن می‌توانید از آن استفاده کنید. بسیاری از افراد دید منفی نسبت به آن دارند، اما باید بدانید که جهان تجارت به آن نیازمند بوده و شما نیز می‌توانید به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه کنید. پرمیوم ووچر به شما کمک می‌کند که با پرداخت یک مبلغ دلخواه، کد اعتبار آن را دریافت کرده و در زمان دلخواهی از آن استفاده کنید. همین موضوع سبب می‌شود که خیال شما راحت بوده و از یک سیستم مبادلاتی سریع و آسان استفاده کنید. این موضوع در دنیای اقتصاد، نقش مهمی دارد.

پرمیوم ووچر؛ یک راه حل عالی برای پرداخت آنلاین

همان‌طور که گفتیم، شما می‌توانید از پی اس ووچر برای خرید و فروش کالا و خدمات در دنیای مجازی استفاده کنید. ووچرها می‌توانند امکان پرداخت بین المللی را فراهم کرده و سرعت کار شما را بالاتر ببرند. اگر برای خرید یک سرویس در خارج از کشور، با مشکل روبرو هستید، می‌توانید از یک ووچر استفاده کرده و سرعت و امنیت را به کار خود اضافه کنید. می‌توانید از صرافی‌های آنلاین کمک گرفته و از پرمیوم ووچر استفاده کنید. بنابراین شما یک کوپن یا بن خرید برای انجام تمام کارهای خود خواهید داشت.

امکانات پرمیوم ووچر

پرمیوم ووچر

شاید شما نیز به یاد داشته باشید که در گذشته، کپن استفاده‌های زیادی داشته است و با رفتن به فروشگاه‌های خاص، می‌توانستید از کپن خود برای خرید استفاده کنید. بدین ترتیب، کالای مورد نظر شما تحویل داده شده و خرید آسان‌تری را تجربه می‌کردید. همین کار را پرمیوم ووچر برای شما در دنیای دیجیتال انجام می‌دهد و می‌توانید به عنوان یک کیف پول الکترونیک از آن استفاده کنید. با آن می‌توانید دارایی خود را تبدیل کرده و به عنوان اعتبار از آن استفاده کنید. این اعتبار به شما کمک می‌کند که خرید ساده‌تری از وب سایت‌های مختلف داشته باشید.

پرمیوم ووچر یا پس اس ووچر دارای امکانات متنوعی است که بخش بزرگی از آن، به تسهیل تراکنش‌ها و بالا رفتن سرعت اشاره دارد. شما برنامه ریزی بهتر با پرمیوم ووچر خواهید داشت و می‌توانید مطابق با اعتبار خود، از سایت‌های متنوع خرید کنید. می‌توانید امکان تبدیل ارز را هم داشته و جزئیات تراکنش‌های خود را بررسی کنید. در نظر داشته باشید که خرید پرمیوم ووچر بسیار ساده است و می‌توانید از صرافی‌های آنلاین برای این منظور استفاده کنید. برای استفاده از پرمیوم ووچر، نیازی به افتتاح حساب نبوده و با یک خرید ساده از صرافی موردنظر هم می‌توانید چنین کاری را انجام دهید.

مکانیسم پرمیوم ووچر طوری طراحی شده است که امکان ردیابی افراد در آن وجود ندارد. خریدهای شما در امنیت کامل انجام شده و دسترسی به IP محلی شما نیز صورت نخواهد گرفت. همین مزیت بزرگ پرمیوم ووچر سبب می‌شود که واسطه‌ها از بین رفته و نگرانی از این بابت نخواهید داشت. شما تنها عددی به صورت کد دارید که نشان دهنده اعتبار شما است و هیچ اطلاعات خاص دیگری در این کد نهفته نشده است. شما با یک خرید، اعتبار خود را مصرف کرده و در آینده می‌توانید کد جدیدی را خریداری کنید. شما می‌توانید از حساب پرمیوم ووچر هم استفاده کرده و آن را شارژ کنید، اما همان‌طور که گفتیم، گاهی اوقات نیازی به آن هم نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: نحوه شارژ حساب فارکس با وب مانی

شما می‌توانید سرعت تراکنش‌های خود را بالا برده و نیازی به وارد کردن اطلاعات مختلف کارت بین المللی خود در این هنگام نداشته باشید. پرمیوم ووچر یکسری ایرادات خاص هم دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

معایب پرمیوم ووچر

از معایب پرمیوم ووچر می‌توانیم به تبدیل ارز دیجیتال به دلار اشاره کنیم. در این هنگام نوسانات بازار ارز، به سود و زیان پرمیوم ووچر سبب نمی‌شود و همین موضوع در شرایط رشد بازار ارز دیجیتال، یقینا به نفع شما نخواهد بود. بنابراین می‌توانیم این عیب بزرگ را به پرمیوم ووچر ارتباط دهیم. سایت‌هایی هم که از پرمیوم ووچر پشتیبانی می‌کنند، محدود هستند و همیشه نمی‌توانید هر خریدی را با پرمیوم ووچر انجام دهید. شما می‌توانید به روش‌های مختلفی اقدام به خرید پرمیوم ووچر کنید که در ادامه اشاره کوتاهی به آن خواهیم داشت.

خرید پرمیوم ووچر

پرمیوم ووچر

برای این منظور، می‌توانید از صرافی‌های آنلاین استفاده کرده و مبلغ ریالی اعتبار مدنظر خود را پرداخت کنید. بدین ترتیب، پس از کسر کارمزد، این اعتبار به کد ووچر شما افزوده می‌شود. این خرید در حساب پرمیوم ووچر شما ثبت شده و می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید. سایت premiumvouchers.com در این زمینه بسیار کاربردی است و می‌توانید با ایجاد حساب کاربری و مراجعه به یک صرافی آنلاین، خرید اعتبار خود را نهایی کنید.

دیدگاه‌های اشتباه در مورد پرمیوم ووچر

همان‌طور که می‌دانید، در مورد پرمیوم ووچر، چند دیدگاه اشتباه وجود دارد که سبب دوری جستن کاربران مختلف از خرید آن می‌شوند. عده‌ای هنوز هم به ارزهای دیجیتالی اعتماد ندارند و سرمایه گذاری زیادی در این زمینه انجام نمی‌دهند. آن‌ها اعتیاد دارند که این پلتفرم ریسک زیادی داشته و حتی اگر سود زیادی هم داشته باشد، ارزش سرمایه گذاری ندارد. این دیدگاه‌های اشتباه همواره وجود داشته است و در مورد پرمیوم ووچر شدت بالاتری دارد. این افراد نحوه استفاده از این پلتفرم را بلد نبوده و با ساز و کارهای آن آشنا نیستند. به همین دلیل، نیاز به آموزش در این زمینه احساس شده و باید با آگاهی بیشتری اقدام به سرمایه گذاری در آن کنند.

پرمیوم ووچر به عنوان یک راه حل آسان و سریع در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید در صورت نیاز، از آن استفاده کنید. شما در مبادله‌های بین المللی خود می‌توانید از آن استفاده کرده و با آگاهی بیشتر، به آن اعتماد کنید.

بیشتر بخوانید: جلوگیری از هک پرفکت مانی

یک مثال خوب برای پرمیوم ووچر

پرمیوم ووچر را می‌توانید بین دو مبحث طلا و کپن مورد ارزیابی قرار دهیم. تصور کنید که ارزهای دیجیتال در مقام طلا بوده و پرمیوم ووچر هم به عنوان کوپن در دنیای مبادلات مورد توجه قرار گیرد. هیچ عقل سلیمی قبول نمی‌کند که برای خرید از یک سوپر مارکت، با خود طلا حمل کرده و آن را به فروشنده بدهید. شما تنها کافی است که اعتباری از آن را به عنوان یک کپن مورد استفاده قرار داده و خرید ساده و راحتی را تجربه کنید. حال عده زیادی دوست ندارند که طلای ارزشمند خود را به کپن تبدیل کنند، اما اثبات شده است که در تراکنش‌های مالی، این کار سود ده بوده و به شما کمک زیادی خواهد کرد.

پرمیوم ووچر یک واسطه مالی است و ارزهای دیجیتالی هم در مقام سهام‌های مالی عمل می‌کنند که می‌توانند تمام ویژگی‌های یک سهم را در بورس داشته باشند. ارز دیجیتال شما می‌تواند سود و ضرر داشته باشد و بتوانید آن را خرید و فروش کنید، اما این موارد در پرمیوم ووچر وجود ندارد. 

ویژگی‌های مهم پی اس ووچر

پرمیوم ووچر

حال که به صورت کامل با مفهوم پی اس ووچر یا پرمیوم ووچر آشنا شدید، بیایید کمی در مورد ویژگی‌های مهم آن صحبت کنیم. شما می‌توانید کارمزد بسیار پایینی در هنگام مبادله با پرمیوم ووچر پرداخت کنید. همین موضوع، انجام تراکنش و خرید را برای شما سودده و رضایت بخش خواهد کرد. پرمیوم ووچر ارتباطی به تحریم کشور ایران ندارد و به راحتی می‌توانید از آن در مجامع بین المللی استفاده کنید. هویت شما در پرمیوم ووچر مشخص نخواهد بود و امنیت بالایی را می‌توانید تجربه کنید.

پرمیوم ووچر به هیچ عنوان تاریخ انقضا نداشته و هر زمان می‌توانید آن را نقد کنید. شما می‌توانید نقد کردن پرمیوم ووچر خود را به شیوه‌های ساده‌ای انجام دهید. پرمیوم ووچر سرعت و امنیت بالایی دارد و به هیچ عنوان هم قابل رهگیری نخواهد بود. کشور ایران تحریم بوده و شما مشکلات زیادی در زمینه تراکنش‌های بین المللی خواهید داشت. به همین دلیل، کارشناسان از پرمیوم ووچر به عنوان یک روش عالی در جهت دور زدن تحریم‌ها یاد کرده‌اند.

موارد استفاده پرمیوم ووچر

شما از پرمیوم ووچر در موارد مختلفی به جز خرید کالا و خدمات می‌توانید استفاده کنید. فروشگاه‌های خارجی، از پرمیوم ووچر پشتیبانی می‌کنند، اما باید گزینه‌های موجود را پیدا کرده و موجودی کالای خود را از آن ها بررسی کنید. شما می‌توانید حساب کاربری خود را در سایت‌های خارجی از این طریق شارژ کرده و نیازی به پرداخت کارمزد بالا هم نداشته باشید. آزادی عملی بیشتری در این زمینه به شما داده خواهد شد. تبدیل کد ووچر هم بسیار ساده است و می‌توانید آن را به ووچر پرفکت مانی یا ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کنید. امکان تبدیل بالعکس هم در این زمینه وجود دارد.

شما می‌توانید به عنوان یک گیمر، اشتراک بازی‌های پلی‌استیشن و خرید سرویس‌های مختلف آن را از طریق پرمیوم ووچر انجام دهید. به راحتی و با استفاده از خدمات نوین پرداخت، می‌توانید در سایت پرمیوم ووچر حساب باز کرده و احراز هویت شوید. می‌توانید حساب کاربری خود را شارژ کرده و از کد پرمیوم ووچر خود استفاده کنید. بدین ترتیب می‌توانید از درگاه‌های آنلاین برای خرید و فروش استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: چند نوع کارت ارزی بین المللی داریم؟

ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی

به دلیل تشابهی که بین نام پرمیوم ووچر و ووچر پرفکت مانی وجود دارد، بهتر است که به ووچر پرفکت مانی هم اشاره کرده و کمی در مورد آن صحبت کنیم. ووچر پرفکت مانی از امکانات خاص این پلتفرم است که کاربران بدون نیاز به حساب کاربری می‌توانند از آن استفاده کنند. بازهم یک کد در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید. در واقع ووچر به عنوان یک کارت شارژ عمل کرده و مبلغ پرداختی شما را به اعتباری توسط کد تبدیل خواهد کرد. شما می‌توانید از آن برای پرداخت آنلاین در پلتفرم‌های بین المللی استفاده کنید. این ووچر هم کاربردهای زیادی دارد که در زمینه خودش قابل استفاده است. در این زمینه می‌توانید از خدمات پرفکت مانی در سایت نوین پرداخت بهره ببرید.

سخن آخر

بدین ترتیب شما می‌توانید از پرمیوم ووچر برای تسهیل و سرعت دادن به پرداخت‌های آنلاین خود در پلتفرم‌های بین المللی استفاده کنید. پرمیوم ووچر روش خوبی برای استفاده از خدمات و خرید کالا است و کاربردهای آن روز به روز در حال گسترش است. سایت‌های زیادی به پشتیبانی از آن اضافه می‌شوند و در آینده، می‌توانیم شاهد کاهش معایب آن و افزایش مزایای ووچر باشیم. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. آیا استفاده از پرمیوم ووچر را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟ اگر سابقه استفاده از آن را دارید، نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک گذارید و بگویید که از کدام امکانات پرمیوم ووچر راضی هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *