شارژ حساب وب مانی

وب مانی یک کیف پول آنلاین است که در خرید های اینترنتی شما را از داشتن حساب بانکی بین المللی یا کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزاکارت و مسترکارت بی نیاز می کند. مرکز این سیستم مالی در روسیه است و با توجه به شرایط موجود، یکی از سیستم های مالی معتبری است که ایرانیان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. البته محبوبیت آن بیشتر در کشورهای آسیای میانه و آسیای شرقی می باشد. تراکنش های آنی با کارمزد کم از مزیت کیف پول وب مانی می باشد. خرید و فروش پی پال از دیگر خدمات ارزی نوین پرداخت است.

 در نوین پرداخت می توانید اکانت وب مانی خود را با بهترین نرخ حساب وب مانی و در کمترین زمان شارژ نمایید.

شارژ حساب وب مانی

خرید با وب مانی

وب مانی یکی از سیستم های مالی دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی روسیه می باشد و هیچگونه بحث تحریم برای شهروندان ایرانی اعمال نکرده است ، با توجه به مشکلات تجاری استفاده از خدمات وب مانی بسیار پر کاربرد و مناسب می باشد.

افرادی که کارت وب مانی را دارند می توانند از طریق پنل سایت نوین پرداخت کارت خود را شارژ کنند.

تنها فقط کافیست در پنل کاربری خود بخش خرید وب مانی WebMoney را به صورت انلاین تکمیل کنید و مقدار مورد نیاز را به واحد دلار وارد کنید و پس از پرداخت مبلغ عملیات افزایش موجودی و شارژ حساب شما به صورت خودکار انجام و به موجودی کیف پول WMZ شما اضافه شود. برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس نیز می توانید از خدمات نوین پرداخت استفاده کنید.

خرید با وب مانی

افتتاح حساب وب مانی

برای استفاده از وب مانی، می بایست ابتدا یک حساب وب مانی داشته باشید. افتتاح حساب وب مانی آسان است، با این حال، اگر برای افتتاح حساب وب مانی مشکل دارید و یا مشغله شما بسیار است و زمانی برای افتتاح حساب ندارید، ما برای شما افتتاح حساب وب مانی می کنیم تا بتوانید از آن استفاده کنید.
بیشتر پذیرنده های وب مانی کشورهای آسیای مرکزی و آسیای شرق می باشد. با شارژ حساب پرفکت مانی می توانید بسیاری از خدمات را دریافت کنید.

افتتاح حساب وب مانی

علاوه بر این ها؛ ثبت نام آزمون های بین المللی مانند ثبت نام آزمون تافل در نوین پرداخت انجام شدنی است.

نقد کردن وب مانی

روش اول نقد کردن درآمد ارزی وب مانی

برای نقد کردن وبمانی به این روش، ما حساب وب مانی خودمان را به شما می دهیم تا شما به فرستنده وجه بدهید و بعد از تکمیل مراحل و تایید از طرف ما، شما می توانید به راحتی وجه را به ریال از ما دریافت کنید که حدودا بین 24 تا 72 ساعت زمان خواهد برد.

روش دوم نقد کردن درآمد ارزی وب مانی

در این روش شما خودتان حساب وب مانی دارید و قصد تبدیل آن به ریال را دارید. در اینصورت ما آدرس حساب برای واریز را به شما می دهیم و بعد از تایید و طی کردن مراحل، ما با شما طی 24 تا 72 ساعت تسویه خواهیم کرد.

نقد کردن وب مانی

همینک ثبت نام کنید

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت از جمله خرید از سایت ها و یا نقد درآمدهای ارزی بهره مند شوید.

ثبت نام ورود