حواله وسترن یونیون چیست ؟

حواله وسترن یونیون, حواله وسترن یونیون چیست ؟

راهنمای مطالعه:

 • وسترن یونیون چیست و چه مزایایی دارد؟
 • احتیاط ها در استفاده از وسترن یونیون
 • حواله وسترن یونیون توسط چه شرکتی انجام می پذیرد؟
 • شرایط انتقال پول در حواله وسترن یونیون
 • حواله وسترن یونیون در ایران تحریم است؟

حواله وسترن یونیون, حواله وسترن یونیون چیست ؟

فرض کنید قصد انتقال پول به حساب شخص دیگری را دارید شما می بایست به بانک به صورت حضوری مراجعه کنید و شماره حساب شخص مورد نظر را برای فرایند حواله پول ذکر کنید. فرایند بانکی که البته اغلب خسته کننده هستند و مستلزم زمان هستند انتقال پول یا همان حواله بانکی انجام می شود.

حال فرض کنید این فرایند انتقال پول به صورت بین المللی در حال انجام باشد یعنی شما از یک حساب ایرانی به یک حساب خارجی در کشوری دیگری قصد انتقال پول را دارید .

 • زمانی که خدمت به شما ارائه می شود و حواله بانکی صورت می پذیرد باید بگوییم که اولا کارمزد این انقال بسیار زیاد است
 •  دوم اینکه فرآیند احراز هویت و مسائل دیگری که در این انتقال پول دخیل هستند می تواند انتقال مبلغ را امری خسته کننده کند و مستلزم این باشد که ساعت ها در بانک منتظر بمانید.

وسترن یونیون چیست و چه مزایایی دارد؟

حواله وسترن یونیون, حواله وسترن یونیون چیست ؟

 • در این مقاله قصد داریم یک فرایند معتبر را به شما معرفی کنیم
 • از طریق سیستم وسترن یونیون می توانید حواله بین المللی را به راحتی انجام دهید
 • از اتلاف وقت خود  جلو گیری کنید

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا حواله وسترن یونیون که یک عملیات معتبر انتقال پول است را به شما معرفی کنیم به همین دلیل افرادی که تمایل به انتقال مبلغ به کشور های دیگر را دارند یا به نوعی در امر تجارت الکترونیک فعالیت دارند می توانند فرایند انتقال پول را با کمک حواله وسترن یونیون انجام دهند و نگران تحریم بودن حساب های ایرانی نباشند البته باید بگویم که این حساب فرآیند کار سختی ندارد و در صورت متوجه شدن آی پی شما از طرف ایران حساب شما مسدود نمی شود که از جمله مهمترین مزیت های حواله وسترن یونیون می باشد.

حساب وسترن یونیون صرفاً برای انتقال پول استفاده می شود .

شما می توانید در انواع تجارت ها و کسب و کارهای بین المللی از این فرایند معتبر استفاده کنید و اقدام به انتقال پول به مشتری ها یا طرف های مالی خود در کشور های دیگر کنید.

نکته مهمی که در رابطه با حواله وسترن یونیون باید مد نظر قرار دهید این است که در این فرایند به دلیل مجازی بودن احتمال حمله کردن از طرف کلاهبرداران نیز وجود دارد.

احتیاطها در استفاده از وسترن یونیون

حواله وسترن یونیون, حواله وسترن یونیون چیست ؟

به همین دلیل زمانی که شما قصد انتقال پول به حساب کشورهای خارجی را دارید می بایست از هویت واقعی شخصی که قصد انتقال پول را دارید مطمئن شوید و سپس اقدام به انتقال کنید به دلیل اینکه حساب شما کاملاً مرکزی باشد و هر نوع حمله از طرف هکرها و کلاهبرداران بسیار راحت می باشد و البته این موضوع را مد نظر قرار دهد که هویت شما اطلاعات حساب شما باید نزد خود شما باشد تا هیچ کس نتواند از آنها سوء استفاده کند.

نکته دیگری که در این رابطه باید متذکر شویم این است که هر شخصی در هر گوشه از دنیا که باشد در صورتی که اطلاعات هویتی شما را در اختیار داشته باشد به راحتی می تواند حساب شما را خالی کند.  پس از حفظ اطلاعات هویتی و رمزهای حساب خودتان  به هیچ عنوان به اشخاصی که به آنها اطمینان ندارید ندهید و در حالت کلی فقط در اختیار خودتان باشد.

حواله وسترن یونیون توسط چه شرکتی انجام می پذیرد؟

حواله وسترن یونیون, حواله وسترن یونیون چیست ؟

فرایند انتقال پول با استفاده از حواله وسترن یونیون فقط از طریق یک شرکت آمریکایی با همین نام صورت می‌ پذیرد که شعبه های زیادی در سرتاسر دنیا دارد.

این شرکت از معتبرترین موسسه های دنیا است که در امر حواله های بانکی فعالیت می کند و با بیش از ۲۰۰ کشور قرارداد دارد که در این ۲۰۰ کشور تعداد ۵۰۰ هزار شعبه بانکی فعالیت می کنند.

متاسفانه این شرکت ها که برای حواله های بانکی بین کشوری فعالیت می کنند در ایران حضور ندارند و همین امر موجب می شود که شما برای انتقال پول از داخل ایران به کشورهای خارجی برای فرایند تجاری یا ارسال پول به عزیزان تان از این فرآیند مالی کمک بگیرید.

شرایط انتقال پول در حواله وسترن یونیون

 • حداکثر مبلغی که می توانید با کمک حواله وسترن یونیون  منتقل کنید 6000 دلار می باشد .
 • انتقال پول بدین صورت است که به شما یک کد ده رقمی داده می‌شود و این کد رقمی را شما به مشتری می دهید و پس از مراجعه مشتری و اولین شعبه وسترن و پس از احراز هویت مبلغ به حساب واریز می شود.

حواله وسترن یونیون در ایران تحریم است؟

حواله وسترن یونیون, حواله وسترن یونیون چیست ؟

در پاسخ باید گفت بله ، ولی به کمک وبسایت رویال پرداخت می توانید از خدمات این حواله بین المللی استفاده کنید. وسترن یونیون برای خارج کردن پول از حساب و فرستادن این پول برای عزیزان تان در خارج از کشور که در حال تحصیل و یا زندگی هستند بهترین امکان را فراهم می کند.

 

مطالب مرتبط:

وسترن یونیون بزرگترین و سریعترین صرافی دنیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *