نقد کردن درآمد ارزی و دلاری

بسیاری از برنامه نویسان، مترجمان، طراحان گرافیک، بازرگانان فعالیت های کسب و کار برون مرزی دارند و برای نقد کردن درآمدهای ارزی خود در سایت های مختلف دچار مشکل هستند. نوین پرداخت با داشتن راهکار های مختلف به این دسته از هموطنان کمک می کند تا درآمدهای ارزی خود را انجام داده و درآمدهای ارزی خود را نقد و به ریال تبدیل کنند.

دیگر خدمات نوین پرداخت: نقد کردن پی پال

ثبت درخواست نقد درآمد

پروسه ی نقد کردن درآمدهای دلاری خود را به ما بسپارید.

یکی از سرویس های ویژه ای که نوین پرداخت به آن حساسیت ویژه ای دارد ارائه خدمات مناسب جهت فریلنسرها و کسب و کارهایی است که درآمد آن ها به صورت ارزی می باشد. با استفاده از خدمات نوین پرداخت شما می توانید در کوتاه ترین زمان و به شیوه ای مطمئن درآمدهای ارزی خود را از طریق های مختلف از جمله حواله های بانکی، حواله وسترن، پی پال، ارزهای رمزپایه، وب مانی و … نقد کنید و آن ها را به صورت ریالی در حساب بانکی خود داشته باشید. ما همواره تلاش میکنیم که درآمدهای خود را در سریع ترین زمان ممکن و با نرخ و کیفیت مناسب دریافت کنید.

نقد درآمد ها به بهترین قیمت
نقد درآمد پی پال
تسویه حساب در سریع ترین زمان ممکن
نقد درآمد ارزی تا 1 میلیون دلار

دیگر خدمات نوین پرداخت: خرید ووچر پرفکت مانی

نقد درآمد دلاری از چه سایت هایی ممکن است؟

ما درآمدهای ارزی شما را از روش های مختلف از جمله حواله پی پال، حواله وسترن یونیون، وب مانی، حواله های بانکی و روش های مختلف نقد می کنیم. هر یک از سایت هایی که امکان نقد کردن با یکی از روش های گفته شده را داشته باشد امکان نقد کردن وجود دارد. همچنین اگر روشی در لیست نبود همینک با همکاران ما جهت مشاوره تماس بگیرید.

دیگر خدمات نوین پرداخت: افتتاح حساب وب مانی

مدت زمان نقد کردن درآمدهای ارزی چه قدر است؟

به محض دریافت درآمدهای ارزی شما در حساب های ارزی، ارزهای دریافت شده به قیمت لحظه دریافت ارز، در کمتر از 24 ساعت به تومان تبدیل شده و به حساب بانکی شما واریز می شود.

همینک ثبت نام کنید

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت از جمله خرید از سایت ها و یا نقد درآمدهای ارزی بهره مند شوید.

ثبت نام ورود