آموزش خرید و فروش دیجی بایت

خرید و فروش دیجی بایت

دی جی بایت یک بلاک چین عمومی، در حال رشد و غیر متمرکز است که می‌تواند ویژگی‌های بسیار بیشتری نسبت به همتایان خود داشته باشد. دیجی بایت‌ها همان دارایی‌های دیجیتالی هستند که از بین نمی‌روند، جعل نمی‌شوند و حتی هکرها نیز نمی‌توانند آن را بدزدند. به‌خاطر همین ویژگی‌های جالب است که از آن برای محافظت از اشیا با ارزشی مانند ارز، اطلاعات، اموال یا داده‌های دیجیتالی مهم از آن استفاده می‌کنند. کوین‌های دیجی بایت را می‌توانید از طریق بلاک چین DigiByte ارسال کرده و برای همیشه در یک دفتر کل عمومی غیرقابل تغییر که روی هزاران کامپیوتر در سرتاسر کره زمین، به‌صورت غیر متمرکز نگهداری می‌شود، ثبت کنید.

از جمله ویژگی‌های دیگر دیجی بایت می‌توانیم به ایمن و مقیاس پذیر بودن آن اشاره کنید. این ارز دیجیتال سرعت بسیار بالایی در معاملات داشته و کاملا پیشرو در این صنعت به جلو پیش می‌رود. فناوری آن آزمایش شده است و مدت زمان ۴ سال هم برایش صرف شده است. واحدهای قابل مدیریت آن آماده پذیرش انبوه هستند و تیم توسعه فعال آن نیز کاملا آمادگی آینده را دارد. موسس آن شناخته شده است و کاربران مختلف نگرانی نخواهند داشت. بلاک چین دیجی بایت در بیش از ۱۰۰ هزار سرور، کامپیوتر، تلفن و گره در سرتاسر جهان پخش شده است و کاملا می‌توانید نسبت به ایمنی آن اطمینان کامل داشته باشید.

خرید و فروش دیجی بایت

بیشتر بخوانید: با ارز دیجی بایت (DigiByte) بیشتر آشنا شویم

پنج الگوریتم استخراج هم برای آن وجود دارد که می‌توانید به‌صورت ایمن از آن استفاده کنید. این الگوریتم‌ها بسیار پیشرفته هستند و برای جلوگیری از متمرکز شدن استخراج در مقایسه با بلاک چین‌های تک الگوریتمی استفاده می‌شوند. این سیستم دارای پایداری پیشرفته است. تنظیمات سختی آن از یک بلاک چین در برابر چندین حمله مخرب محافظت می‌کند. با ایجاد و پیاده‌سازی سیستم DigiShield & MultiShield، پیشرفته‌ترین ثبات سختی را خواهیم دید که در بین بلاک چین‌های امروزی در جهان، رتبه بسیار بالایی دارد و می‌توانید اعتماد کاملی نسبت به آن داشته باشید. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که منجر به سریع بودن دیجی بایت می‌شود. دیجی بایت به دلیل استفاده از ۱۵ بلاک دوم، سریع‌ترین بلوک را در بین بلاک چین‌های عمومی UTXO در جهان دارد و می‌تواند زمان بندی بلاک ۱۵ ثانیه‌ای را برای شما داشته باشد.

شما می‌توانید در این سیستم شاهد جداسازی SegWit ها بوده و چندین نوآوری پیشرفته را در بلاک چین دیجی بایت داشته باشید. از این بین می‌توانیم به تراکنش‌های زنجیره‌ای و تراکنش‌های تایید هم اشاره کنیم. دیجی بایت در نتیجه توسعه بلاک چین در طول سال‌های اخیر ایجاد شده است و می‌توانید اطمینان بیشتری به آن داشته باشید. تراکنش‌های دیجی بایت، برخلاف سایر تراکنش‌ها در سایر بلاک چین‌ها، از نظر اندازه و دامنه محدود هستند تا سرعت، کارایی و توان عملیاتی را افزایش دهند. مهم‌تر از همه، حفظ این امنیت هم به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. این سیستم دارای امنیت سایبری بسیار بالایی است.

فناوری بلاک چین دیجی بایت را می‌توانید به کار گرفته و در برنامه‌های آن اعمال کنید و ۹۰ درصد از رایج‌ترین آسیب‌پذیری‌هایی که امروزه اینترنت را تحت تاثیر قرار می‌دهد، برطرف سازید. توسعه دهندگان کاملا این موضوع را برای شما تضمین خواهند کرد. دستگاه‌های IoT هم آینده دیجی بایت را شکل داده‌اند و می‌توانید تمرکز ویژه‌ای روی اعمال امنیت روی دیجی بایت داشته باشید. آن دسته از دستگاه‌ها و خدمات IoT که به ارتباطات قوی نیاز دارند، شامل این گزینه هستند و می‌توانید اطمینان کاملی روی آن داشته باشید. با ترکیب پیشرفت‌هایی که فناوری بلاک چین داشته است و هوش مصنوعی، نوآوری‌های جدیدی به اتوماسیون تجزیه و تحلیل داده‌ها وارد شده است و می‌توانید به آن اعتماد کنید.

دلایل متفاوت بودن دیجی بایت

خرید و فروش دیجی بایت

بلاک چین دیجی بایت با ترکیب منحصربه‌فرد خود، از تجربه حل مسئله گرفته تا پیشروی در نوآوری‌های جدید، توانسته است که آینده دیجیتال ایمن و غیرمتمرکز را برای کاربران خود فراهم کند. در واقع این انعطاف پذیری از طریق ۴ سال توسعه تمام وقت بوده است که چنین امکاناتی را برای دیجی بایت فراهم کرده است و آینده‌ای درخشان خواهد داشت. جارد تیت به‌عنوان بنیان‌گذار این ارز دیجیتال، به یکی از معدود بنیان‌گذاران بلاک چین تبدیل شده است که از زمان معرفی این ارز دیجیتال، زمان خود را به‌صورت کامل در اختیار ایجاد و اختصاص ویژگی‌های جدید برای دیجی بایت قرار داده است و مانند ارزهای دیگر، در شبهه و خفا کار نمی‌کند.

بلاک چین دیجی بایت بیش از ۴ سال است که براساس اثبات شده‌ترین فناوری بلاک چین توسعه داده شده است و با ایمنی بیشتر و تست شده در اختیار شما قرار می‌گیرد. سرعت معاملات در این پلتفرم بالاتر است و می‌توانید با زمان تایید سریع‌تر، تراکنش‌های دیجی بایت را به سرانجام برسانید. دیجی بایت یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ارسال ارزش پولی با استفاده از بلاک چین است. دیجی بایت هرگز از ICO، پیش فروش یا فروش توکن تامین مالی نشده است. حتی یک شرکت خصوصی هم وجود دارد که بلاک چین دیجی بایت را مطابق با دیدگاه‌های یک شخص برای آینده دیجیتالی غیر متمرکز کنترل کند.

بیشتر بخوانید: از ارز دیجیتال خود چگونه مراقبت کنیم؟

دیجی بایت از سیستم استخراج الگوریتم چندگانه استفاده می‌کند و یکی از اولین بلاک چین‌های فعالی است که از یک الگوریتم استخراج واحد به ۵ الگوریتم استخراج فورک شده است. فناوری دیجی بایت به دولت‌ها، شرکت‌ها و بانک‌ها ارائه شده است تا بر مزایای آینده غیرمتمرکز آن تاکید کامل صورت گیرد. با وجود محدود بودن تعداد کل، دیجی بایت‌ها بسیار بیشتر از سایر واحدهای بلاک چین در دسترس هستند. در مجموعه ۲۱ میلیارد دیجی بایت ظرف ۲۱ سال ایجاد می‌شود که هر دیجی بایت به ۸ رقم اعشار قابل تقسیم است.

ویژگی‌های حیاتی اولیه برای پیاده‌سازی صنعت ارز رمز برای دیجی بایت فراهم شده است و جایی برای نگرانی نخواهد بود. توسعه دیجی بایت در چهار سال گذشته، اولین‌ها را در صنعت، از جمله مولتی شیلد، مولتی الگوریتم، دیجی شیلد و SegWit نشان داده است و از همین نظر می‌تواند مورد توجه باشد. ویژگی‌های ذکر شده یقینا در توسعه‌های آینده این ارز رمز نقش اساسی خواهد داشت.

دیجی بایت با توسعه و رشد به ۵ میلیون بلاک، توانسته است که طولانی‌ترین بلاک چین اصلی جهان باشد. بلاک چین دیجی بایت با مشکلات مقیاس پذیری مواجه شده است و هنوز هم توسط اکثر بلاک چین‌های اصلی دیده نمی‌شود. این نوآوری‌ها مدام ادامه‌دار خواهد بود و آینده روشنی برای آن محسوب می‌شود. دیجی بایت یکی از بزرگ‌ترین و غیرمتمرکز ترین انجمن‌ها را در فضای بلاک چین امروزی دارد و مانند تمام انجمن‌های ارزهای محبوب مانند بیت کوین، بسیار فعال عمل می‌کند. هر روز کاربران جدیدی به آن اضافه می‌شوند و همین می‌تواند اعتبار آن را تا حد زیادی بالاتر ببرد. آزمایش‌های موفق در صرافی‌های غیرمتمرکز، سبب شده است که دیجی بایت بتواند گامی کلیدی به سوی آینده دیجیتال غیرمتمرکز بردارد و بر محبوبیتش اضافه کند.

امنیت دیجی بایت نسبت به سایر بلاک چین‌های پیشرو در برابر حمله، ۵۱ درصد انعطاف‌پذیرتر بوده است و بنابراین، کاملا در برابر هکرها مقاوم خواهد بود و امکان کنترل توسط توسعه دهندگان آن بسیار است. همین یک نکته، دارایی ارزشمندی است که برای حفاظت از داده‌های شما در نظر گرفته شده است.

شروع کار با دیجی بایت

دیجی بایت‌ها واحدهای دیجیتال یا دارایی‌های دیجیتال هستند که نمی‌توان آن‌ها را از بین برد، جعل یا هک کرد. دیجی بایت ارزشی مانند ارز دارد و می‌توانید برای دارایی، داده‌های دیجیتالی مهم یا اطلاعات از آن استفاده کنید. در ادامه قصد داریم که در مورد کویت دیجی بایت صحبت کرده و با نحوه خرید آن هم آشنا شویم. این اطلاعات به شما کمک می‌کند که دید جامعی به این ارز دیجیتالی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: کیف پول ارز دیجیتال

چگونه دیجی بایت بخریم؟

دیجی بایت یک بلاک چین جهانی است که با سرعت در حال رشد بوده و تمرکز آن روی امنیت سایبری برای پرداخت‌های دیجیتال و برنامه‌های غیرمتمرکز است. در طی ۴ سال گذشته، دیجی بایت به سریع‌ترین، طولانی‌ترین و غیرمتمرکز ترین بلاک چین UTXO در جهان تبدیل شده است. HitBTC یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده است که بر اساس حجم معاملات بیت کوین مورد قضاوت قرار می‌گیرد. به غیر از این، آن‌ها طیف گسترده‌ای از آلت کوین‌ها را ارائه می‌دهند و بسیار شبیه به بیت رکس عمل می‌کنند. یقینا HitBTC یک صرافی تثبیت شده است، اما اطلاعاتی در مورد کشوری که در آن مستقر است، ارائه نمی‌کند. برخی گزارش‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها در اروپا به فعالیت می‌پردازند و برخی دیگر نیز کشور مستقر آن‌ها را هنگ هنگ تلقی می‌کنند.

این موضوع چندان موضع بحث ما نیست، اما مشخص است که آن‌ها تحت نظارت هیچ ارگانی نیستند. اکثر شرکت‌های موجود در فضای رمزنگاری تحت نظارت نیستند. این موضوع همواره برای اکثر کاربران جای نگرانی داشته است. اکثر آژانس‌های نظارتی، مانند FCA انگلستان، نهادهایی را که باید نظارت کنند، هنوز به رسمیت نمی‌شناسد. HitBTC در اوایل سال ۲۰۱۶ هک شد، اما اطلاعات زیادی در مورد این حادثه ارائه نشد. کاربران در آن رویداد خاص شرکت نکردند و بازخوردهای منفی زیادی هم در انجمن‌ها نسبت به آن شکل گرفت. مسائل و مشکلات گزارش شده از همه نوع بودند و از روش راستی آزمایی کند گرفته تا کوین‌هایی که برخی کاربران از دست داده بودند، از جمله این موارد بود. اساسا هر مشکی در این فروم‌ها گزارش شد و علاوه بر این، ادعاهایی هم وجود داشت که حجم BTC در این صرافی به‌طور مصنوعی افزایش یافته است.

شرایط معامله

بیش از ۱۵۰ دارایی دیجیتال در HitBTC وجود دارد. اکثر آن‌ها در برابر بیت کوین و اتریوم معامله می‌شوند. وقتی صحبت از ارزهای فیات به میان می‌آید، برخی از کوین‌ها در مقابل UDST که یک ارز دیجیتال با پشتوانه دلار واقعی است، معامله می‌شوند. این معامله حتی ممکن است با پشتوانه کمتر در برابر یورو هم صورت گیرد.

حداقل سپرده اولیه

خرید و فروش دیجی بایت

حداقل سپرده در HitBTC تمام چیزی است که بالاتر از هزینه شبکه داده شده است. این موضوع برای معامله گران با تجربه کاملا واضح است، اما ممکن است تازه‌کارها آشنایی چندانی با آن نداشته باشند. با توجه به این واقعیت که این شرکت از اکثر مشتریان سپرده ارزی فیات نمی‌پذیرد، ارائه سطح معاملات USD چندان منطقی نخواهد بود.

قدرت نفوذ

معامله روی اهرم در HitBTC مجاز نیست. برخی از کاربران و معامله کنندگان از چنین خدماتی لذت می‌برند، اما متمایل شدن به چنین چیزی لزوما ضروری نخواهد بود. چرا که ارزهای دیجیتال بسیار بی‌ثبات هستند. در مقایسه، می‌توانیم به ارزهای سنتی اشاره کنیم که با مقادیر بسیار کمی در نوسان هستند و برای دستیابی به نتایج معنی‌دار معاملات روزانه، به نسبت‌های اهرمی بزرگی نیاز است. برخی از کارگزاران فارکس، حتی کمی از کنترل خارج می‌شوند و اهرم 1:500 را ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانید: معرفی انواع ارزهای دیجیتال

هزینه

HitBTC از کارمزد ۰.۱۰ درصد برای کسانی که اولین پیشنهاد یا درخواست موجود خرید/فروش می‌کنند، استفاده می‌کنند. این افراد به اصطلاح Takers های بازار نامیده شده‌اند. از سوی دیگر، معامله گرانی که نقدینگی ارائه می‌کنند، ۰.۰۱ درصد تخفیف خواهند داشت. با توجه به این واقعیت که برخی از شرکت‌ها به جای تخفیف دادن، از افرادی که بازار را جلو می‌برند، کارمزد دریافت می‌کنند، این کمیسیون‌ها بسیار رقابتی عمل می‌کنند. امروزه کارمزد گیرنده برای معامله گرانی که با حجم کم کار می‌کنند، به ۰.۲۵ درصد افزایش پیدا می‌کند.

اگر فقط می‌خواهید در مورد ارزش آینده بیت کوین، حدس و گمان بزنید و با سکه‌های واقعی خودتان را خسته نکنید، می‌توانید یکی از کارگزاران فارکس را امتحان کنید که تجارت بیت کوین را فراهم می‌کند. کارمزدهای موجود در اسپرد گنجانده شده است که مقایسه آن‌ها را با هزینه‌های ارائه شده توسط صرافی‌ها سخت‌تر کرده است.

تجارت و سرمایه‌گذاری روی دیجی بایت

اگر در یک دوره زمانی در DGB سرمایه گذاری کنید، بازگشت سرمایه از بازار صعودی خواهد بود و ارزش آتی برای دارایی شما حاصل می‌شود. اما تجارت زمانی شامل خرید و فروش می‌شود که بازار برای کسب سود، سریع کاهش یا افزایش داشته باشد. تخصص موجود در تجارت، سرمایه گذاری را انتخابی مطمئن برای شما خواهد کرد. به‌عنوان مثال، DGB برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۷ افزایش قیمت پیدا کرد و قیمتش به ۰.۰۵۶۶ دلار رسید. نرخ آن سپس به ۰.۱۴۲۸۸۹ دلار رسیده و در سال ۲۰۱۸ هم همین افزایش را تجربه کرد. در می سال ۲۰۲۱ هم قیمت آن تا ۰.۱۸ دلار افزایش یافت.

تجارت دیجی بایت

تجارت شامل روش‌هایی مانند معاملات روزانه و استراتژی‌های دیگر است. بهتر است درک محکمی از ارزش بازار، عرضه در گردش، قیمت DGB، حجم تجارت و موارد دیگر داشته باشید و با استفاده از مشاوره مالی، بتوانید با توجه به معیارهای مالی کلی تصمیم‌گیری کنید. در یک BTC معاملاتی صرافی برای DGB ثبت نام کرده و تاییدیه کامل آن را دریافت کنید. بیت کوین را به کیف پول خود منتقل کرده و DGB را در آن پیدا کنید. اکنون می‌توانید بیت کوین خود را به DGB تبدیل کرده و با کوین‌های دیگر هم معامله داشته باشید.

خرید و فروش دیجی بایت

سرمایه‌گذاری دیجی بایت

اکثر مردم به دلیل رشد قابل توجهی که دارند، روی اتریوم و بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند، اما استراتژی بلند مدت DGB نیز می‌تواند سودده باشد. نرخ دیجی بایت از سال ۲۰۱۸ سه برابر شده است و اگر علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بلند مدت در DGB هستید، می‌توانید با ثبت نام در صرافی‌هایی مانند LTC، BTC و ETH که جفت‌های معاملاتی ارائه می‌کنند، برای DGB این کار را انجام دهید. در صرافی‌هایی که از دیجی بایت پشتیبانی می‌کنند، حساب خود را ایجاد کرده و بیت کوین را با ارز فیات خریداری کنید. کافی است که روی DigiByte کلیک کرده و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و گزینه Submit را فشار دهید. هنگامی که سفارش شما انجام شد، یک پیام موفقیت آمیز برای شما ظاهر خواهد شد.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم که به‌صورت کامل با نحوه تجارت و خرید و فروش دیجی بایت آشنا شویم. دانستیم که HitBTC یکی از بهترین روش‌های حاضر برای معامله دیجی بایت است و می‌توانید با اطمینان کامل، معامله‌های مربوط به دیجی بایت را مانند تبدیل بیت کوین انجام دهید. صرافی‌های معتبر دیگر هم دقیقا چنین شرایطی دارند. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما دیجی بایت ارزش سرمایه‌گذاری را دارد؟ جایگاه این ارز دیجیتال در آینده‌ای نزدیک به چه شکل خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *