هزینه آزمون آیلتس

آیلتس به نوعی رقیب بریتانیایی تافل شناخته می شود، ثبت نام تافل و مراحل آن متفاوت از ثبت نام آیلتس خواهد بود. آیلتس شیوه ای متفاوت از تافل دارد و نحوه ی آمادگی برای آن نیز به همان میزان دارای تمایز است.

ثبت نام در آزمون آیلتس

پرداخت هزینه آزمون آیلتس یکی از خدمات نوین پرداخت است که می‌تواند برای بسیاری از افراد کارآمد باشد. چه بخواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید یا بخواهید برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر اقدام کنید، به مدرک آیلتس نیاز دارید. البته این آزمون در ایران هم انجام می‌شود، اما اگر زمان برگزاری آن در ایران برای شما مناسب نباشد یا به هر دلیلی دوست داشته باشید در خارج از ایران آزمون آیلتس ielts بدهید، باید هزینه آزمون را از درگاه‌های پرداخت آنلاین ارزی انجام بدهید. ثبت نام در آزمون های بین المللی بوسیله ی کارشناسان نوین پرداخت سریع ترین شیوه خواهد بود.

پرداخت هزینه آزمون آیلتس در اسرع وقت

ما در نوین پرداخت آماده‌ایم تا پرداخت هزینه آزمون آیلتس را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و خیلی مطمئن انجام بدهیم. شما ترجیح می‌دهید کجای دنیا آزمون آیلتس بدهید؟ از هر کجای ایران یا دنیا که باشید می توانید در این امتحان بین المللی شرکت کنید. ثبت نام آیلتس بعد از آمادگی کامل یا در حین برنامه ریزی برای این امتحان باید انجام شود، شراف بر روی بخش های متعدد و مباحث آن از الزامات قبولی و دریافت گواهینامه ی آیلتس خواهد بود

 

ثبت درخواست ثبت نام در آزمون آیلتس

مراحل آزمون آیلتس به چه ترتیبی هستند؟

SPEAKING

14 دقیقه زمان 11 بخش

Writing

60 دقیقه زمان 2 مرحله

Reading

60 دقیقه زمان 40 عدد سوال

Listening

40 دقیقه زمان 40 عدد سوال

چرا نوین پرداخت را برای ثبت نام آزمون آیلتس انتخاب کنیم؟

همینک ثبت نام کنید

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت از جمله خرید از سایت ها و یا نقد درآمدهای ارزی بهره مند شوید.

ثبت نام ورود