ثبت نام تافل

تافل به عنوان یک فاکتور مهم در سنجش میزان مهارت و آگاهی از زبان انگلیسی شناخته می شود، برای انجام و ثبت نام آزمون بین المللی Toefl iBT به آمادگی زیادی احتیاج دارید، بعد از صرف زمان برای یادگیری می توانید با پرداخت هزینه ثبت نام امتحان تافل به راحتی در این آزمون شرکت کنید و در صورت قبولی گواهینامه ی آن را دریافت نمایید.

ثبت نام آزمون تافل TOEFL

تافل هم مانند آیلتس یک آزمون زبان انگلیسی بین المللی بسیار معتبر است با این تفاوت که برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس، مبلغ و مراحل آزمون متفاوت خواهد بود. این آزمون که توسط موسسه ETS در بیش از ۱۳۰ کشور جهان برگزار می‌شود، از جانب اکثر مراکز علمی و مهاجرتی دنیا پذیرفته شده است. بنابراین، اگر قصد داشته باشید در یکی از دانشگاه‌های انگلیسی زبان خارج از کشور ادامه تحصیل بدهید یا قصد کار و مهاجرت در کشور دیگری را دارید، ثبت نام تافل و به دست آوردن نمره قابل قبول در این آزمون می‌تواند یک گام مهم در تحقق آرزوی شما باشد. ما در نوین پرداخت برای آسان‌تر کردن رسیدن به رویاهایتان، پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون تافل را هم در سبد محصولات خود قرار داده‌ایم. شما اگر بخواهید در یکی از مراکز آزمون خارج از ایران برای شرکت در آزمون ثبت نام کنید، لازم است تا برای پرداخت هزینه آزمون تافل به یک درگاه پرداخت بین المللی دسترسی داشته باشید. ما دوست نداریم این کار به واسطه محدودیت‌های بانکی داخل کشور برای شما غیر ممکن باشد. برای همین پرداخت هزینه ثبت نام تافل را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهیم.

پرداخت هزینه آزمون تافل

توجه داشته باشید، ثبت نام در آزمون های بین المللی احتیاج به برنامه ریزی دارد، کمی به تعویق انداختن هر مرحله از پروسه ی آمادگی برای ثبت نام تافل می تواند وقت شما را از بین ببرد. برای پرداخت هزینه آزمون تافل iBT نوین پرداخت در کمترین زمان ممکن خدمات منحصر بفردی را ارائه می کند.

ثبت درخواست ثبت نام در آزمون تافل
ثبت نام آزمون تافل TOEFL

مراحل آزمون تافل به چه ترتیبی هستند؟

SPEAKING

زبانی؛ گفتاری

Writing

مهارت نوشتاری

Reading

مهارت خواندن

Listening

مهارت های شنیداری

چرا نوین پرداخت را برای ثبت نام آزمون تافل انتخاب کنیم؟

همینک ثبت نام کنید

با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت از جمله خرید از سایت ها و یا نقد درآمدهای ارزی بهره مند شوید.

ثبت نام ورود