آموزش نحوه وام گرفتن از پرفکت مانی

دریافت وام از پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از پلتفرم‌های بسیار مهم در حوزه پرداخت‌های بین المللی است که کسب و کارهای مختلف و افراد عادی از آن استفاده می‌کنند. دلیل محبوب شدن پرفکت مانی، میزان خدماتی است که این شرکت به کاربران خود می‌دهد و سبب شده است که افراد بیشتری برای فعالیت در این سیستم راغب شوند. پرفکت مانی طیف گسترده‌ای از خدمات مربوط به ارزها ارائه می‌دهد که برای فعالیت در بازارهای جهانی به آن نیاز خواهید داشت. بخشی از این خدمات عمومی بوده و احتمالا نمونه مشابه آن را در پلتفرم‌های دیگری مانند وب مانی و پرفکت مانی نیز می‌توانید داشته باشید. برخی نیز مختص پرفکت مانی هستند.

شما به سادگی می‌توانید با پرفکت مانی وام دریافت کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. سیستم وام دادن و وام گرفتن در پرفکت مانی، سبب می‌شود که کاربران بیشتری از این پلتفرم استفاده کرده و به خرید آنلاین رغبت پیدا کنند. شاید برای شما جالب باشد که در این سیستم، خود کاربران به همدیگر وام داده و وام می‌گیرند. هر کاربری تصمیم می‌گیرد که به افراد دیگر وام بدهد یا خیر. سیستم پرفکت مانی همه این موارد را شمرده و امکانات ویژه‌ای هم در نظر گرفته است. بنابراین، افرادی که وام می‌دهند، از مزایایی در آینده برخوردار خواهند شد که این کار کاملا به نفع‌شان خواهد بود.

چگونگی دریافت وام از پرفکت مانی

دریافت وام از پرفکت مانی

می‌دانیم که پرفکت مانی به عنوان یک پلتفرم برای انجام تراکنش‌های مالی و انتقال پول در حوزه بین الملل کاربرد دارد. مشتریان در این سیستم بیشترین نقش را دارند و می‌توانند فعالیت‌های مختلفی را بین خودشان ایجاد کنند. در این پلتفرم، امکان خرید آنلاین کالا و خدمات هم وجود دارد و شرکت‌های بسیار زیادی از آن پشتیبانی می‌کنند. با پرفکت مانی می‌توانید از شرکت‌های بزرگی مانند آمازون، علی بابا و غیره به صورت آنلاین خرید کرده و وجه مورد نظر را با حساب پرفکت مانی خود پرداخت کنید.

با پرفکت می‌توانید می‌توانید در سایت‌های فریلنسری فعالیت کرده و فعالیت‌های مالی گوناگونی نیز در وب سایت‌های مشابه داشته باشید. دانشجویان از پرفکت‌ مانی بهره بیشتری در کنار کاربران تجاری خواهند برد و به نوعی، دروازه ورود آن‌ها به فعالیت اقتصادی در دنیای بیرون از ایران خواهد بود. وب سایت‌ها و صرافی‌های بسیاری هم از پرفکت مانی پشتیبانی کرده و معادلی ریالی آن را در تراکنش‌ها به حساب شما واریز خواهند کرد.

با استفاده از نوین پرداخت، می‌توانید نقد حساب پرفکت مانی خود را نیز انجام داده و حقوق دریافتی خود را به صورت ریالی در حساب داشته باشید. پرفکت مانی از ارزهای دیجیتال زیادی پشتیبانی کرده و می‌توانید آن‌ها را به کیف پول خود اضافه کنید. با حساب پرفکت مانی، توانایی این را خواهید داشت که از خدمات وام هم برخوردار شده و پول موردنیاز خود را سریع دریافت کرده و طی یک قرارداد، پرداخت آن را برعهده داشته باشید. شاید شما از این نوع خدمات اطلاع نداشتید و استفاده از آن، مزایای زیادی هم برای شما خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: از کیف پول ارز دیجیتال خود چگونه مراقبت کنیم؟

برای دریافت وام از پرفکت مانی باید شرایط خاص آن را احراز کرده باشید. میزان تراکنش‌های شما در این زمینه اهمیت دارد. سیستم پرفکت مانی تنها به عنوان ناظر در این زمینه حضور داشته و از انجام بی قانونی در آن جلوگیری خواهد کرد. شما می‌توانید کاربران دیگر را در این زمینه بررسی کرده و شرایط اخذ وام از آن‌ها را بررسی کنید. تشخیص و تصمیم گیری در این زمینه به عهده دو طرف است و پرفکت مانی شرایطی را فراهم کرده است که این نوع فعالیت هم در این سیستم قابل انجام باشد.

فاکتور Trust Score

اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری وارد مبحث وام پرفکت مانی شویم، باید بدانید که برای دریافت خدمات وام، باید در سیستم پرفکت مانی قابل اعتماد باشید. فاکتوری به نام Trust Score یا TS وجود دارد که این اعتبار را تصدیق یا رد می‌کند. هرچه قدر که میزان TS اکانت شما بالاتر باشد، یعنی شما مورد اعتمادتر هستید و با اولویت بیشتری از دیگران، می‌توانید وام دریافت کنید. در سیستمی که پرفکت مانی برای این کار در نظر گرفته است، TS به صورت روزانه برای کاربران ارائه می‌شود. عوامل زیادی برای دریافت آن هم وجود دارد که می‌توانیم به میزان تراکنش‌های مالی، میزان انتقال پول از طریق پرفکت مانی، تاریخ شروع و میزان استفاده از سیستم پرفکت مانی و موارد دیگر اشاره کنیم. در نظر داشته باشید که اعتبار در پرفکت مانی اهمیت فوق العاده بالایی دارد و حتما باید در فرایندهای مالی خود، به بالا بردن آن توجه داشته باشید.

با اعتبار بیشتر، می‌توانید تعیین کنید که از چه کسی وام می‌گیرید و زمان سپری شدن مراحل آن نیز برای شما سریع‌تر خواهد بود. می‌توانید توافق‌های لازم را در این زمینه انجام داده مراحل جا به جایی پول را انجام دهید. TS بیشتر برای وام گیرنده اهمیت دارد و وام دهنده شرایط ساده‌تری را پیش خواهد گرفت.

مراحل دریافت وام پرفکت مانی

دریافت وام از پرفکت مانی

درخواست وام از پرفکت مانی بسیار ساده است و تنها کافی است که مراحل آن را در سایت آن انجام دهید. شما می‌توانید به سایت پرفکت مانی مراجعه کرده و در صورت نداشتن حساب کاربری، یک افتتاح حساب پرفکت مانی داشته باشید. افتتاح حساب دارای مراحلی است و برای راحتی بیشتر، می‌توانید از خدمات نوین پرداخت برای ایجاد حساب در پرفکت مانی استفاده کنید. در صورتی هم که دارای حساب هستید، به آن وارد شده و ادامه مراحل را پیگیری کنید.

در مرحله دوم باید به پنل کاربری خود وارد شده و از بالای صفحه، گزینه Deposit را انتخاب کنید. سپس گزینه Credit Exchange را انتخاب کرده و در صورت عدم وجود مشکل، وارد مرحله بعد شوید.

در مرحله سوم می‌توانید درخواست وام خود را رسمی کنید. از صفحه‌ای که باز می‌شود، باید گزینه Take a loan را انتخاب کرده و سپس به مرحله پر کردن فرم درخواست وارد شوید. این مرحله هم بسیار ساده بوده و باید اطلاعات دقیقی از وام درخواستی خود را وارد کنید. باید تعیین کنید که از چه کسی قصد دریافت وام دارید. البته این گزینه در شرایطی خواهد بود که فرد خاصی را برای دریافت وام از آن در نظر داشته باشید. اگر هم کسی را مدنظر ندارید یا نمی‌شناسید، می‌توانید یک درخواست عمومی برای وام ثبت کرده و منتظر بمانید.

لیست افراد برای دریافت وام پرفکت مانی

دریافت وام از پرفکت مانی

همان‌طور که قبلا گفتیم، شما می‌توانید شخص خاصی را برای دریافت وام مدنظر داشته باشید. پرفکت مانی گزینه‌ای را برای مشاهده لیست افرادی که وام می‌دهند، برای شما در نظر گرفته است. افراد وام دهنده، ویژگی‌های خاصی را با این کار دریافت می‌کنند و به همین دلیل، اکانت‌های زیادی را پیدا خواهید کرد که وام در اختیار شما می‌گذارند. در قسمت Take a loan، گزینه‌ای به نام View all request to lend وجود دارد که از طریق آن می‌توانید درخواست‌های متفاوت برای وام را مشاهده کرده و هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید. انتخاب شما بر حسب نیازتان خواهد بود و باید به صورت کامل آن را بررسی کنید.

در لیستی که برای شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید شرایط دلخواه خود را انتخاب کرده و آن را فیلتر کنید. فیلترسازی به شما کمک می‌کند که وام مدنظر خود را پیدا کنید. هر وام دهنده، شرایط خاصی را تعیین می‌کند. آن‌ها می‌توانند قشر خاصی از کاربران را به دریافت وام از خود محدود کرده و حتی رقم را نیز خودشان تعیین کنند. بنابراین، ممکن است که هر وامی مناسب شما نبوده و شرایط آن مدنظر شما نباشد. باید به صورت دقیق جستجو کرده و نزدیک‌ترین مورد به شرایط دلخواه خود را انتخاب کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر در این زمینه، می‌توانید روی View Request کلیک کرده و جزئیات بیشتری از وام مورد نظر را مشاهده کنید.

جزئیات بیشتر به شما کمک می‌کند که از میزان وام، میزان پول برای برگشت و موارد دیگر اطلاع پیدا کرده و آن را در بازه‌های مختلف و از نظر مالی تحلیل کنید. تاریخ برگشت و شرایط خاص آن در این بخش درج شده و کاملا شما را با وام موردنظر روشن خواهد کرد. بهتر است که حساب شما در پرفکت مانی وریفای شده باشد تا بتوانید از درخواست وام با مبالغ بالا هم استفاده کنید. این کار الزامی بوده و بدون آن، نمی‌توانید از شرایط ویژه برخوردار شوید. شما می‌توانید از خدمات پرفکت مانی نوین پرداخت استفاده کرده و حساب خود را وریفای کنید. با این کار، وام‌های با مبالغ بالا همراه با کارمزد پایین به شما تعلق خواهد گرفت و رضایت بیشتری از وام خود خواهید داشت.

دلیل استفاده از پرفکت مانی

دلایل زیادی برای استفاده از پرفکت مانی وجود دارد. اگر درآمدی از خارج از کشور دارید که به صورت دلاری است، حتما باید از پلتفرم‌های پرداخت آنلاین بین المللی استفاده کرده و امکان دریافت آن را از این طریق برای خود فراهم کنید. افزایش قیمت دلار، یکی از دلایلی بوده است که کاربران زیادی اقدام به ایجاد درآمد دلاری برای خود کرده و پلتفرم‌هایی مانند پرفکت مانی، مورد توجه بیشتری قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید به روش‌های مختلف کسب درآمد کرده و درآمد دلاری خود را از طریق نقد کردن پرفکت مانی دریافت کنید. در ادامه به برخی از این شغل‌ها می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: هر آنچه باید در مورد پرفکت مانی بدانید

تولید محتوا

تولید محتوا، از جمله فعالیت‌های مهمی است که داخل و خارج از کشور انجام می‌شود. شما با داشتن استعداد تایپ و تولید محتوا در شاخه‌های دیگر، می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید. ترجمه و نوشتن هم در این زمره قرار گرفته و می‌توانید با تولید محتوای مناسب، شرکت‌های زیادی برای فعالیت با خود ترغیب کنید. شما می‌توانید در کسب و کارهای خود، فعالیت در حوزه تولید محتوای بین الملل را هم شروع کرده و با تقویت زبان، با کارفرماهای خارجی ارتباط برقرار کنید. آن‌ها درآمد شما را به صورت دلاری واریز خواهند کرد و از این طریق می‌توانید درآمد خود را دریافت کنید.

دورکاری و فریلنسری

فریلنسرها درآمد بسیار خوبی را از طرق مختلف دریافت می‌کنند. بهترین پلتفرم برای کار در این زمینه، سایت‌های خارجی است. شما می‌توانید بخش قابل توجهی از درآمد خود را بدین صورت دریافت کرده و برای کارفرماهایی که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند، کار انجام دهید. این کار می‌توانید از تولید ویدیو گرفته تا برنامه نویسی و مشاغل دیگر را شامل شود. محدودیتی برای شما در این زمینه وجود ندارد و تنها کافی است که حساب پرفکت مانی خود را به سایت مورد نظر معرفی کرده و درآمد خود را دریافت کنید. فراموش نکنید که شما سرمایه‌ای هم برای این کارها نیاز ندارید و تنها با مهارت خود می‌توانید یک فریلنسر با درآمد بالا باشید.

فعالیت در حوزه ارز دیجیتال

دریافت وام از پرفکت مانی

ارزهای دیجیتالی، شاخه بسیار مهمی از فعالیت در بازارهای جهانی هستند. شما می‌توانید سودهای حاصل از نوسانات ارزی را با حساب پرفکت مانی خود دریافت کنید. می‌توانید حساب خود را شارژ کرده و سرمایه گذاری کنید. فعالیت در بخش سهام هم بسیار مهم بوده و خرید و فروش ارز را می‌توانید در زمره فعالیت‌های خود داشته باشید. سد حاصل از تمام فعالیت‌ها را می‌توانید در حساب پرفکت مانی خود دریافت کرده و در موقع مناسب، آن‌ها را به ارزش ریالی تبدیل کنید.

کاربرد پرفکت مانی

پرفکت مانی در کنار تمام خدماتی که ارائه می‌کند، دارای ویژگی‌هایی است که شاید در پلتفرم‌های دیگر، کمتر به چشم بخورد. سادگی از نکات بارز این سیستم است که در تمامی مراحل انجام تراکنش و برخوداری از خدمات پرفکت مانی وجود دارد و به صورت آنلاین، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. امنیت پرفکت مانی بسیار بالا بوده و پول‌های شما با لایه‌های امنیتی چند مرحله‌ای مورد محافظت قرار می‌گیرد. حساب‌های الکترونیکی شما دارای سود ماهانه خواهند بود و می‌توانید با انجام تراکنش‌های بیشتر، از این سودها بیشتر از دیگران بهره ببرید.

با پرفکت مانی می‌توانید در سیستم ارز رمزهای پایه هم فعالیت داشته و به راحتی به خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی روی بیاورید. این سیستم کم کم توسعه پیدا کرده و فعالیت خود را در این زمینه بیشتر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: راهنمای استفاده از پرفکت مانی

سخن آخر

دانستیم که پرفکت مانی یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌ های موجود در زمینه پرداخت آنلاین است و می‌توانید در کنار خدمات معمول آن، از خدمات ویژه‌ای مانند دریافت وام هم استفاده کنید. رد و بدل کردن وام بین مشتریان انجام شده و پرفکت مانی وظیفه نظارتی را خواهد داشت. شما می‌توانید بسته به نیاز خود، انواع وام را بررسی کرده و بهترین موارد را دریافت کنید. این وام‌ها با بازپرداخت مشخص تعیین شده و می‌توانید برنامه ریزی ساده‌ای برای آن‌ها داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *