یونیک فاینانس چیست و شیوه سرمایه گذاری در آن

یونیک فاینانس چیست

تجارت همیشه می‌تواند راهی عالی برای کسب درآمد بیشتر باشد. اما متاسفانه، اگر مراقب نباشید، همین کار سبب از دست دادن سرمایه‌تان نیز خواهد شد. البته این به معنی آن نیست اعتماد خود را به این زمینه از دست بدهید. بلکه باید با چشم باز عمل کرده و سرمایه خود را در موقعیت‌های بهتر مورد استفاده قرار دهید. در بسیاری از موارد، تجارت امن و قابل اعتماد زمانی به دست خواهد آمد که بتوانید کارگزار مناسبی برای خود پیدا کنید. سعی کنید از سیستم‌هایی استفاده کنید که اعتبار بیشتری داشته باشند و صرفا به وعده‌های توخالی فاینانس‌هایی که شهرت خاصی نداشته و صرفا وعده‌های بزرگ می‌دهند، اعتماد نکنید.

به همین دلیل است که قبل از افتتاح حساب و ارسال پول یا هر گونه سندی، این مهم خواهد بود که درباره آن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. در این زمینه، ما قصد داریم که یونیک فاینانس را مورد بررسی قرار داده و ببینیم که با چه چیزی روبرو هستیم. این اطلاعات به شما کمک می‌کند که حتی در صورت بروز مشکل، بتوانید بهترین عملیات را انجام دهید.

Unique Finance به‌عنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری و مدیریت مالی شناخته می‌شود که با استفاده از شبکه کارگزاری و معامله‌های جهانی، سعی در جذب مشتریان بیشتر داشته است. هر کاربری ممکن است تجربه متفاوتی از فعالیت در این شرکت داشته باشد. احتمالا با تبلیغات اینترنتی Unique Finance آشنا شده‌اید و می‌دانید که این کمپانی با چه وعده و وعید‌هایی به دنبال فعالیت بهتر در چنین بازاری بوده است. یونیک فاینانس همواره با استفاده از گسترش پلتفرم معاملاتی خود، به دنبال ایجاد درآمد برای خود بوده است. حتی جالب است بدانید که یک نسخه پرمیوم از این شرکت هم وجود دارد که موفقیت‌های تجاری مشتریان، تاثیر بسزایی در رسیدن سود آن دارد.

یونیک فاینانس چیست

بیشتر بخوانید: تفاوت وسترن یونیون و مانی گرام

مراکز اصلی مالی آن در نیویورک و فرانکفورت قرار دارد، اما هیچگاه این شرکت عنوان نکرده است که در این صرافی‌ها فعال بوده است یا خیر. علاوه بر چنین مواردی، بنیان گذاران شرکت همیشه عنوان کرده‌اند که به دنبال توسعه راه حل‌های خلاقانه برای فعالیت مستمر بوده است. ایجاد یک مزیت رقابتی، همواره از ارکان اصلی Unique Finance بوده است، اما اینکه این شرکت تا چه حدی در این زمینه موفق بوده است، جای بحث بسیار زیادی دارد. در ادامه قصد داریم که از خدمات یونیک فاینانس صحبت کرده و ببینیم که میزان موفقیت این شرکت در کل چقدر بوده است. سعی خواهیم کرد که با تحلیل بهتر بازار، سریع‌تر به جواب پاسخ‌های خود برسیم.

خدمات شرکت Unique Finance

این شرکت امکان مدیریت مالی را برای کاربران خود فراهم می‌کند. ترید در زیر سایه مدیریت مالی در این شرکت شکل گرفته است و امکان تجزیه و تحلیل صورت حساب‌های مالی نیز با ابزارهای پیشرفته در اختیار شما خواهد بود. می‌توانید به کارگزاری از طریق شبکه دست پیدا کنید و کارهای زیادی را بدین واسطه انجام دهید. این شرکت در وب سایت خود برای سهام شرکت Wikisoft تبلیغ می‌کند. طبق آخرین اطلاعاتی که در این مورد داشته‌ایم، تا نیمه‌های سپتامبر، قیمت ۱.۸۵ دلار برای هر سهم تعیین شده بود. این شرکت یکی ویکی پدیای تجارت است که پروژه‌های همکاری آنلاین بسیاری را در کارنامه داشته است.

علاوه بر این، این شرکت سهام‌های دیگری را هم در سایت خود تبلیغ می‌کرد که می‌توانیم به گوگل و مایکروسافت اشاره کنیم. آن دسته از کاربرانی که در این شرکت اقدام به سرمایه می‌کنند، باید با نحوه ترید کردن آشنا باشند. یکسری از پادکست‌های انگلیسی را در این زمینه داشتیم که برنامه‌های آموزشی ارائه داده و کمک می‌کرد که بتوانید فعالیت بهتری را در اکثر شرکت‌ها تجربه کنید. حال در ادامه صحیح یا غلط بودن سرمایه گذاری در یونیک فاینانس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سرمایه گذاری در یونیک فاینانس

خیلی از کاربرانی که اقدام به همکاری با این شرکت می‌کنند، آن را با بازار فارکس یا بورس اشتباه می‌گیرند. این شرکت توسط اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس در لیست هشدار قرار گرفته است و فعالیت در آن نمی‌تواند کار درستی باشد. تصمیم گرفتن برای سرمایه گذاری اهمیت بالایی دارد، اما باید درک کاملی از خدمات مالی شرکت‌ها داشته باشید تا بتوانید اعتبار آن را تصدیق کنید.

یونیک فاینانس چیست

بیشتر بخوانید: بهترین کارت اعتباری برای اقامت رایگان در هتل

تاریخچه یونیک فاینانس

این کمپانی در ابتدا فعالیت خود را از شهر زوریخ سوییس آغاز کرده است و یک گروه معامله‌گر که مهارت بسیار بالایی در کار خودشان داشتند، اقدام به راه‌اندازی این شبکه کردند. این کمپانی سرمایه‌گذاری، مدیریت مالی را نیز برای کاربران خود فراهم کرده بود و افراد ماهر و باتجربه هم کم کم به این شرکت اضافه شدند تا بتوانند خدمات خودشان را در اختیار مشتریان گذارند. این شرکت از کارشناسان ماهر برای تجزیه و تحلیل داده‌های مالی استفاده می‌کند و در بازارهای بزرگ بورس جهانی، برای تجزیه داده‌های این شرکت استفاده می‌شود. این کمپانی در ابتدا یک رسانه بزرگ تجاری بود که بین تجارت کنندگان و بازار سهام فعالیت می‌کرد.

همین امر کم کم توسعه پیدا کرده و تبدیل به یکی از کمپانی‌های بزرگ کارگزاری در این زمینه شد. حال با توجه به اینکه در دوران اینترنت و سرعت ارتباط زندگی می‌کنیم، یونیک فاینانس هم تبدیل به ابزار قدرتمندی برای فعالیت در زمینه تجارت شده است. این کمپانی از سال ۲۰۰۶ وارد تجارت در آمریکای شمالی شده و توانست موفقیت بسیار زیادی را در این زمینه کسب کند. ادعایی که این شرکت عنوان کرده است، فعالیت در بازارهای مالی جهانی است و از جمله آن‌ها می‌توانیم به بورس اوراق بهادار در شهرهایی مانند لندن، تورنتو، فرانکفورت و نیویورک اشاره کنیم. این شرکت کم کم ماهیت هرمی خود را در کل جهان بروز داده و مورد انتقادهای بسیار وارد شد.

عملکرد یونیک فاینانس

لیدرها و سر شاخه‌هایی که در یونیک فاینانس فعالیت می‌کنند، معمولا از ظاهری بسیار شیک برای جلب اعتماد مخاطبین خود استفاده می‌کنند. آن‌ها وارد مکان‌های معروف و شیک شده و سعی می‌کنند که اطرافیان خود را تحت تاثیر خودشان قرار دهند. این شرکت یک کارگزار بورس بوده و توسط ربات، اقدام به خرید و فروش در حوزه تجارت می‌کند. به گفته بسیاری از تحلیل‌گران مالی، این شرکت اقدام به خرید و فروش سهام شرکت‌هایی مانند اپل و بی ام و نیز کرده است. نحوه فعالیت شما مانند شرکت‌های هرمی خواهد بود. اگر یک کاربر فرد دیگری را به این شبکه معرفی و عضو کند سود دریافت خواهد کرد.

داشتن زیر مجموعه در این شرکت اجباری نیست و حتی با چنین شرایطی، حدود سه دلار به کاربر مورد نظر پرداخت خواهد شد. درصدی از این سود هم متعلق به خود شرکت خواهد بود. سه زیر مجموعه برای هر نفر قابل دریافت کرده و اگر هر زیر شاخه حدود ۵ هزار دلار سرمایه‌گذاری کنند، فرد معرف هزار دلار به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد. جالب است بدانید که افرادی که در این شرکت سرمایه گذاری می‌کنند، تا دو سال نمی‌توانند به اصل پول خودشان دسترسی داشته باشند.

یونیک فاینانس چیست

بیشتر بخوانید: آموزش برداشت بیت کوین از بایننس

اخطار پیرامون فعالیت در یونیک فاینانس

یکی از نهادهای حکومتی که در کشور سوئیس فعالیت می‌کند، به‌عنوان ناظر بر سیستم بانکداری و سیستم مالی این کشور، یونیک فاینانس را در جمع لیست اخطار خود قرار داده است. این شرکت به دلیل مسائل مالی متعددی که داشته است، در لیست اخطار این شرکت قرار گرفته و متهم به کلاه‌برداری و تظاهر به ملیت سوئیسی بودن کرده است. حال بیایید کمی در مورد مخالفین یونیک فاینانس هم صحبت کرده و ببینیم که اصل موضوع از چه قرار بوده است. آن‌ها نکات جالبی را مطرح می‌کنند که تفکر پیرامون آن‌ها می‌تواند ما را به پاسخ برساند.

نظر منتقدین یونیک فاینانس

این دسته از کاربران عقیده دارند که فعالیت Unique Finance مانند سایت‌های هایپ بوده است و آن‌ها از طریق سیستم پانزی اقدام به اعضای سود به اعضای خود می‌کنند. در واقع سودی که ممکن است یک عضو در این سیستم کسب کند، از وجوهی است که دیگران دریافت می‌کنند. این سایت‌ها برای اینکه اعتماد مشتریان خود را جلب کنند، معمولا مدتی سود را پرداخت می‌کنند تا جمع شود، اما بعد از آن، روال کاملا برای این کاربران تغییر پیدا خواهد کرد. اگر در زمینه صحت و سقم ادعاهای مبنی بر انجام معاملات در بازارهای جهانی، سوالی از بانیان این شرکت کنید، متوجه خواهید شد که معمولا جوابی ندارند.

آن‌ها صرفا با خرید نماد از سایت‌های امنیتی مانند مکافی، این‌طور کاربران خود را گول می‌زنند که اعتبار جهانی دارند، اما قضیه از این قرار است که هر فردی با پرداخت مبلغی ارزان می‌تواند چنین نمادهایی را برای سایت خود خریداری کند. تمامی شرکت‌ها و موسسه‌های مالی که بخواهند فعالیت‌های مالی در کشوری را داشته باشند، باید دارای مجوز رسمی باشند. حال در ادامه قصد داریم که از دید دیگری این موضوع را بررسی کرده و با معرفی بازار NASDAQ ببینیم که یونیک فاینانس چه جایگاهی در بین این تعریف‌ها دارد و چگونه می‌توانیم بین آن‌ها تفاوت‌هایی قائل شویم.

یونیک فاینانس چیست

بیشتر بخوانید: بررسی اکانت Trading 212

سرمایه گذاری در بازار‌های جهانی

همان‌طور که گفتیم سرمایه‌گذاری در بازارهای جهانی به هر شکلی وجود دارد و اتفاقا طرفداران بیشتری هم پیدا کرده است. حال اگر این موضوع را به نوسانات شدید بازار ارز در داخل کشور نسبت دهیم، ارزش آن بسیار بیشتر هم خواهد شد. یکی از بازارهایی که سود بسیار بالایی دارد، نزدک نام دارد که سهام بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی است. می‌دانیم که هر شرکت بزرگی در هر کشوری که فعالیت می‌کند، سهام خود را در بازارهایی عرضه می‌کند. این مورد در کشور آمریکا هم با بازارهای نزدیک و نیویورک گره خورده است و شرکت‌هایی مانند اپل در این بازارها سهام خود عرضه می‌کنند. حال کاربران برای سرمایه‌گذاری در چنین بازارهایی نمی‌توانند به‌طور مستقیم عمل کنند و به کارگزاری نیازمند هستند.

در آمریکا کارگزاری مفهومی مشابه با بروکر دارد. بنابراین، شما برای اینکه بتوانید از اپل یا مایکروسافت سهام بخرید، باید بروکر داشته باشید. هر کدام از بروکرها هم مربوط به بازارهای خاصی هستند و اگر قصد خرید سهامی از نزدک را دارید، باید به دنبال بروکرهای معتبر آن باشید. بروکر باید از لحاظ امنیتی تایید شده باشد و حتی در قانون هم ثبت شده باشد. حال یکی از مشکلات دیگر بعد از پیدا کردن بروکرهای قابل اعتماد، مسئله تحریم است که همیشه وجود داشته است.

یونیک فاینانس یکی از این شرکت‌ها محسوب می‌شود که در خوش بینانه‌ترین حالت، تنها یک شرکت مالی است که از ربات برای کسب درآمد استفاده می‌کند و نباید آن را با بروکرها اشتباه بگیرید. یونیک فاینانس به‌هیچ عنوان نمی‌تواند برای سرمایه‌گذاری در بازار نزدک دارای اعتبار باشد و با سپردن پول خود برای سرمایه گذاری در چنین بازارهایی، یقینا متضرر خواهید شد. در یونیک فاینانس شما به‌همین سادگی نمی‌توانید سرمایه خود را خارج کنید و هیچ بروکری چنین شرایطی را ندارد. برداشت سود از یونیک فاینانس روز به روز سخت‌تر می‌شود و خواهید دید که با خطرات کلاه‌برداری هم می‌توانید مواجه شوید.

یونیک فاینانس چیست

آشنایی بیشتر با حقه پانزی

با توجه به شیوه‌ای که یونیک فاینانس از آن برای عضو گیری استفاده می‌کند، بهتر است که با حقه پانزی بیشتر آشنا شویم. در حقه پانزی معمولا خبرهای بدی که در مورد روند سرمایه‌گذاری در شرکت وجود دارد، صحبت نشده و بیشتر روی جذف افراد تلاش صورت می‌گیرد. پافراد تنها یک سرمایه اولیه به هر میزان را وارد شرکت می‌کنند و معمولا نارضایتی چندان زیادی هم در این زمینه وجود ندارد. در ابتدا برای کسب رضایت بیشتر اعضا، تقسیم سود به خوبی انجام می‌شود، اما کم این روال بدتر شده و حتی دریافت سرمایه اولیه‌ای که فرد با خود به همراه آورده بود سخت‌تر می‌شود.

این حقه در دهه ۱۹۲۰ و توسط چارلز پانزی اجرایی شده بود. معمولا در این روش یک فرصت طلایی جلوی شما گذاشته شده و به شما توصیه می‌کنند که به جای خرید کالاهایی، آن را در اختیار افراد آگاه قرار دهید تا با پول شما کار کرده و سود به شما برسانند. در این مواقع بهتر است این کار را نکنید، چرا که یک حقه پانزی روی شما انجام شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین ابزار رصد قیمت رمز ارزها

این شرکت که بر پایه عضو گیری به وجود آمده است، سود زیاد را به وابسته به افرادی زیادی می‌داند که به این شرکت وارد کنید. به همین دلیل، عضو گیری یونیک فاینانس کاملا آن را به عنوان یک شرکت هرمی پدیدار کرده است و مطمئنا مشکلات زیادی در عضو گیری خواهید داشت و نمی‌توانید به اهداف خود در آن دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *