بررسی و افتتاح حساب وسترن یونیون

افتتاح حساب وسترن یونیون

وسترن یونیون به‌عنوان یکی از شیوه‌های انتقال پول حساب می‌شود و به دلیل گسترده بودن خدماتش، می‌توانید روی آن حساب باز کنید. وسترن یونیون مزایا و معایب خاص خودش را دارد و خدمات آن در دسترس همگان قرار دارد و می‌توانید از روش‌های پرداخت انعطاف پذیر آن استفاده کنید. انتقال پول در این سیستم به‌صورت آنلاین انجام شده و برای کاربران خارج از کشور از طریق تماس تلفنی یا حضور در دفتر نمایندگی امکان پذیر خواهد بود. سرعت‌های مختلف انتقال پول در این سیستم وجود دارد و با توجه به نوع انتقال، می‌توانید هر کدام از آن‌ها را تجربه کنید. از وسترن یونیون می‌توانید به‌عنوان گزینه‌ای برای دریافت کارت نقدی PrePaid یا مستر کارت و ویزا کارت نیز استفاده کنید.

از نکات منفی این سرویس هم باید به ساختار کارمزد پیچیده آن اشاره کنیم که تحلیل آن کمی دشوار است. استفاده از وسترن یونیون کمی گران است و کسب و کارهای کوچک نمی‌توانند توجیه مالی چندان خوبی برای استفاده از آن برای انتقال پول داشته باشد. ما در ادامه قصد داریم که بیشتر به این موارد بپردازیم. شما تقریبا از هر کجای دنیا می‌توانید برای وسترن یونیون اقدام کنید. در حال حاضر، ثبت نام از ۷۰ کشور در این سامانه امکان پذیر است و عملیات انتقال به ۲۰۰ کشور همراه با پشتیبانی از ۱۳۰ ارز نیز فراهم شده است. به علاوه، در وسترن یونیون می‌توانید به بیش از ۵۰۰ هزار نمایندگی در سرتاسر جهان نیز دسترسی داشته باشید.

افتتاح حساب وسترن یونیون

این سرویس حضور بسیار بزرگ‌تری در ایالات متحده دارد و می‌توانیم به کیوسک‌های انتقال و پیشخوان‌های نمایندگی اشاره کرد که حتی در فروشگاه‌های این کشور نیز دیده می‌شود. همین موارد سبب شده است که استفاده از آن به صرفه بوده و کاربران از هر موقعیتی بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

روش‌های پرداخت انعطاف پذیر

وسترن یونیون روش‌های پرداخت زیادی را ارائه می‌کند تا انتقال پول را برای شما و گیرنده آسان‌تر کند. این سرویس از نقل و انتقالات بانکی، پرداخت‌های نقدی، پرداخت صورتحساب و نقل و انتقالات کیف پول تلفن همراه پشتیبانی می‌کند، اما ممکن است که بر حسب مکان کاربر، متفاوت باشد. بنابراین اگر گیرنده شما حساب بانکی ندارد، همیشه می‌توانید از روش‌های پرداخت جایگزین هم استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش انتقال وب مانی به پی پال

نقل و انتقالات شخصی و تجاری

وسترن یونیون حساب‌های اختصاصی را برای نقل و انتقالات شخصی و تجاری ارائه داده می‌دهد. در واقع، وسترن یونیون پلتفرم‌های پرداخت ویژه صنعت را برای مشاغل و همچنین مشاوره مدیریت ریسک برای صرفه جویی در هزینه نقل و انتقالات را در بلند مدت فراهم می‌کند. اساسا، شما می‌توانید برای پرداخت حقوق خانواده، دوستان، کارمندان خارج از کشور و همچنین حمایت از سازمان‌های غیر انتفاعی مورد علاقه خود، از وسترن یونیون استفاده کنید. اتفاقا این سایت یک ویدیو تبلیغات خوب هم برای این منظور ساخته است که اطلاعات خوبی را در مورد نحوه کار ابزارهای مختلف ارائه می‌کند.

نرخ ارز وسترن یونیون شامل یک فی به همراه هزینه انتقال است که براساس مقدار انتقال شما بیشتر هم خواهد شد. هزینه‌های اضافی به متغیرهای زیادی مانند نحوه پرداخت و نحوه دریافت پول بستگی دارد. پرداخت با کارت و اجازه دریافت نقدی، باعث افزایش هزینه‌ها خواهد شد. این امر درک کل هزینه‌ها و انجام مقایسه را کمی دشوار می‌کند. اگرچه اگر چندین سال از وسترن یونیون استفاده کرده باشید، تا حد زیادی می‌توانید تفاوت‌ها را متوجه شوید. برخی از خدمات نقل و انتقال دیگر هم هر از گاهی انتقال پول بین‌المللی رایگان را در اختیار شما می‌گذارد. شما باید مبالغ بیشتری را در این شرایط ارسال کنید.

هزینه‌های انتقال وسترن یونیون با افزایش مبلغ، بیشتر خواهد شد. این بدان معنی است که وسترن یونیون بهترین گزینه برای انتقال و انتقال در حجم بیشتر نیست. این هزینه می‌تواند حتی در حد ۵۰۰ دلار آمریکا یا بیشتر هم باشد. وسترن یونیون محدودیت‌هایی هم برای ارسال دارد که بسته به کشوری که از آن ارسال می‌کنید، متفاوت خواهد بود. به‌طور مثال، شما نمی‌توانید بیش از ۲۵۰۰ دلار آمریکا به‌صورت آنلاین یا ۵۰۰ دلار از طریق تلفن همراه در ایالات متحده ارسال کنید. نقل و انتقالات از نمایندگی‌ها، محدودیت‌های کمتری دارند، اما معمولا گران‌تر خواهند بود.

بیشتر بخوانید: انتقال پول از پی پال به ایران

افتتاح حساب وسترن یونیون

هزینه‌های انتقال

هزینه یا همان فی در وسترن یونیون به فاکتورهای مختلفی مانند ارز هدف، سرعت انتقال، روش تامین مالی و نحوه دریافت پول بستگی دارد. هنگام تبدیل ارز، هزینه این کار برای شما نمایش داده خواهد شد. به عنوان یک قاعده کلی، حواله‌هایی که از طریق کارت اعتباری یا نقدی برای نقل و انتقالات فوری تامین می‌شوند، گران‌تر از حواله‌هایی هستند که توسط حواله‌های بانکی پرداخت خواهید کرد. فی موسوم به «پول در دقیقه» براساس مکان‌هایی مانند اتحادیه اروپا است که نشان می‌دهد، چگونه هزینه‌ها بر اساس مبالغ ارسال شده تغییر پیدا خواهند کرد. همچنین، شما می‌توانید از سیستم Price Estimator وسترن یونیون هم استفاده کرده و نرخ ارز ارائه شده را مشاهده کنید.

برای محاسبه کارمزد دقیقی که می‌پردازید، باید تفاوت بین نرخ بین بانکی و نرخ پیشنهادی را محاسبه کنید. برای محاسبه کارمزد هایی که بخشی از نرخ ارز هستند، از تخمینگر قیمت استفاده کنید. حتی یک مبدل ارز هم وجود دارد که نرخ بین بانکی را در اختیار شما خواهد گذاشت. یک مسئله بزرگ‌تر هم در این راستا وجود دارد. نرخ ارز وسترن یونیون نیز در معرض نوسانات بازار قرار دارد و ممکن است که با انجام انتقال، تغییر پیدا کند. وسترن یونیون در این رابطه در سایت خود اعلام کرده است که نرخ ارز خود را براساس نرخ‌های بین بانکی موجود در بازار به اضافه یک میزان مشخص محاسبه خواهد کرد.

این مورد می‌تواند اهمیت بیشتری داشته باشد. چرا که ارزها می‌توانند در هر جهت براساس دقیقه به دقیقه بیشتر شوند. بسیاری از شرکت‌های انتقال پول، دیگر نرخ ارز را در زمان انجام معامله برای کاربران خودشان تضمین می‌کنند. گاهی اوقات این نرخ ارز ارزش بالایی دارد و در حد ۱ یا ۲ درصد می‌تواند روی فی تاثیرگذار باشد.

بیشتر بخوانید: روش‌های نقد کردن درآمد ارزی

هزینه‌های پنهان و موارد دیگر

ممکن است که در وسترن یونیون هزینه‌های دیگری هم وجود داشته باشد که فی نقل و انتقالات را افزایش می‌دهد. بسیاری از این موارد، خارج از کنترل وسترن یونیون است، اما باید در مورد آن‌ها بیشتر بدانید. هزینه‌های اضافی را می‌توانید در شرایط و ضوابط خاصی برای کشوری که از آن ارسال می‌کنید، پیدا کنید. گیرندگانی که انتخاب می‌کنند وجه را از طریق روش پرداختی به غیر از پول نقد یا ارزی غیر از ارزی که شما انتخاب کرده‌اید، دریافت کنند، ممکن است هزینه‌های اضافی برای دسترسی به وجوه نیز وجود داشته باشد. برخی از کشورها یا حوزه‌های قضایی، ممکن است که مالیات یا تعرفه‌های دیگری هم دریافت کنند.

خدمات پیام‌رسانی و اطلاع‌رسانی هم ممکن است جزو هزینه‌های اضافی باشد. ارائه دهنده حساب می‌تواند هزینه‌های اضافی را برای دریافت وجوه در یک حساب، به گیرنده اعمال کند. هزینه‌های کارت اعتباری، بخش دیگری است که در صورت دریافت آن از وسترن یونیون شامل حال شما نیز خواهد شد.

کارمزد کارت وسترن یونیون

وسترن یونیون بسته به موقعیت مکانی، ممکن است که یک کارت نقدی Prepaid مستر کارت یا ویزا کارت صادر کند. این در حالی است که به‌طور مستقیم، این موضوع به انتقال پول ارتباط پیدا نمی‌کند. یک کارت نقدی پیش پرداخت، می‌تواند اهمیت بالایی داشته باشد، بنابراین، دانستن هزینه‌های مربوط به آن نیز در تحلیل‌های مالی بیشتر می‌تواند کمک کننده باشد. به‌طور مثال چند نوع کارت که تنها در ایالات متحده موجود هستند، مزایایی مانند تامین مالی نقل و انتقالات بین‌المللی و محلی، دریافت مزایای دولتی، دریافت حقوق و موارد دیگر را در اختیار کاربران می‌گذارد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با حوله‌های ارزی

افتتاح حساب وسترن یونیون

نقل و انتقالات وسترن یونیون

نقل و انتقالات آنلاین یکی از خدمات عالی وسترن یونیون محسوب می‌شود. شما با این سیستم به راحتی از عهده تمام جنبه‌های انتقال ارز برخواهید آمد و معمولا برای مبالغ کمتر از ۲۵۰۰ دلار آمریکا یا کمتر از آن، همراه با امکان انتقال ۵۰۰ دلاری توسط اپلیکیشن، بسیار مناسب است. البته همان‌طور که پیش‌تر هم گفتیم، محدودیت‌ها با توجه به کشور می‌تواند متفاوت‌تر هم باشد. برای این منظور مراحلی وجود دارد که حتما باید آن‌ها را انجام دهید. اولین قدم، ثبت نام و تایید مشخصات است. در گام دوم، باید کشور گیرنده، مبلغ انتقال و روش پرداخت را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات گیرنده کاملا درست بوده و دوباره آن را بررسی کنید.

نام و مشخصات شخصی آن‌ها باید با مشخصات مندرج در شناسنامه دولتی آن‌ها مطابقت داشته باشد. در مرحله بعدی باید پول انتقال را با کارت‌اعتباری، کارت نقدی یا حواله بانکی تامین کنید. در مرحله بعدی یک ایمیل تایید یا یک شماره ردیابی موسوم به MTCN دریافت خواهید کرد که باید آن را با گیرنده خود به اشتراک گذارید. این موضوع به‌خصوص هنگام دریافت نقدی اهمیت بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید: انتقال حواله پوند به انگلیس

انتقال در محل نمایندگی

وسترن یونیون بیش از ۵۰۰ هزار نمایندگی در همه کشورهای دریافت کننده و پشتیبانی شده دارد. بنابراین، اگر به‌عنوان یک کاربر در خارج از کشور، ترجیح می‌دهید که با یک انسان کارهای انتقال خود را پیش ببرید یا برای انتقال خود به پشتیبانی عملی بیشتری نیاز دارید، استفاده از این نمایندگی‌ها به نفع شما خواهد بود. انتقال از یک نمایندگی، مزیت بزرگی به‌نام انتقال بدون محدودیت را دارد. با این حال، ممکن است که فی اضافی برای نمایندگی هم در پی داشته باشد.

چند نکته مهم

سرعت انتقال انتخابی و محدودیت‌های ارسال براساس سطح کاربر کاربر خواهد بود و البته مکان و روش انتقال وی نیز بی تاثیر نیستند. همه این موارد روی جلوگیری از توقف غیرمنتظره انتقال نیز تاثیر می‌گذارند. ما خلاصه‌ای از محدودیت‌های موجود در انتقال را جمع کرده‌ایم که در ادامه می‌توانید به آن‌ها توجه کنید.

  • انتقال تلفنی: ۳۰۰ دلار تا ۲۵۰۰ دلار
  • نقل و انتقال آنلاین: تا ۲۵۰۰ دلار
  • پرداخت قبوض: ۲۵۰۰ دلار در هفته به یک صورتحساب
  • نمایندگی: معمولا نامحدود

برای اینکه زمان دریافت پول و کامل شدن تراکنش را متوجه شوید، باید تعطیلات رسمی میلادی را فاکتور گرفته و سه روز کاری را حساب کنید تا اطمینان حاصل کنید که پول‌تان به موقع به دست گیرنده خواهد رسید. در ادامه بیشتر به این موضوع سرعت در انجام تراکنش می‌پردازیم. چرا که ممکن است برای خیلی‌ها دارای اهمیت باشد.

بیشتر بخوانید: وسترن یونیون بزرگ‌ترین و سریع‌ترین صرافی دنیا

افتتاح حساب وسترن یونیون

سرعت وسترن یونیون

یک نکته بسیار عالی که در مورد Western Union وجود دارد، این است آن‌ها سرعت انتقال انعطاف پذیری دارند و نسبت به پلتفرم‌های دیگر، عملکردشان به وضوح بهتر است. شما می‌توانید از سه حالت «In Minutes»، «Three Days» و «Next Day» برای ارسال پول خود استفاده کنید. با کمک طرح In Minutes، نقل و انتقالات تقریبا فوری خواهد بود. می‌توانید با کارت اعتباری خود این پول را تامین کنید تا گیرنده شما بتواند حواله خود را در عرض ۱۰ دقیقه دریافت کنید. معمولا از طرح انتقال سه روزه، به‌عنوان مقرون به صرفه‌ترین گزینه یاد می‌کنند. شما می‌توانید آن را با حواله بانکی تامین کنید تا گیرنده شما انتخاب کند که قصد تحویل آن از طریق نمایندگی را دارد یا اینکه مایل است پول به حساب بانکی‌اش منتقل شود.

افتتاح حساب در وسترن یونیون

افتتاح حساب وسترن یونیون

وسترن یونیون یک موسسه مالی آنلاین است که به شما این امکان را داده است تا به راحتی پول آنلاین ارسال کرده و آن را دریافت کنید. در طول سال‌ها، مردم از وسترن یونیون برای دریافت پول از اعضای خانواده و همکاران تجاری استفاده می‌کردند و معمولا هم استرس بسیار پایینی داشت. با وجود سهولت استفاده از وسترن یونیون، تعداد کمی از افراد می‌دانند که چگونه حساب باز کنند. ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه در عرض چند ثانیه بتوانید یک حساب کاربری Western Union ایجاد کنید. شما تنها چند ثانیه برای این منظور زمان نیاز دارید و مهم خواهد بود که بدانید با استفاده از وسترن یونیون، به خدمات زیادی دسترسی پیدا می‌کند.

بنابراین، این پلتفرم تنها برای انتقال و دریافت پول نیست و می‌توانید برای پرداخت قبوض و صورتحساب در کشورهای خارجی نیز از آن استفاده کنید. برای باز کردن حساب کاربری، می‌توانید مراحل زیر را یک به یک دنبال کرده و سریعا این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: حواله وسترن یونیون چیست؟

افتتاح حساب وسترن یونیون

وارد پورتال وسترن یونیون شوید. در صفحه نمایش داده شده، باید اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس ایمیل، رمز عبور، آدرس، کد پستی و شماره تلفن همراه را پر کرده و یک سوال امنیتی را هم تعیین کنید تا هنگام فراموشی رمز عبور، بتوانید از آن برای بازیابی اکانت خود استفاده کنید. وقتی که همه این اطلاعات را پر کردید، باید با شرایط و ضوابط سایت هم موافقت کنید. در نهایت روی Complete کلیک کنید. حساب پولی شما در وسترن یونیون ایجاد شده است و تنها با مطالعه قوانین کار و استفاده از ابزارهای این سرویس، می‌توانید فعالیت را شروع کنید.

سخن آخر

بنابراین، شما به سادگی می‌توانید از وسترن یونیون برای انجام نقل و انتقالات ارزی استفاده کنید. خدمات این سایت برای کاربران عادی و کسب و کارهای بزرگ بسیار مناسب است و انتقال سریع همراه با کارمزد مناسب را برای شما به همراه خواهد داشت. حتی اگر در خارج از کشور حضور داشته باشید، امکان مراجعه به نمایندگی و روش‌های سریع‌تری مانند تماس تلفنی هم وجود دارد که استفاده از خدمات آن را برای شما ساده‌تر خواهد کرد. بنابراین، اگر نیازمند انتقال پول در کشورهای مختلف هستید، وسترن یونیون با پشتیبانی از کشورهای مختلف، این امکان را برای شما فراهم کرده است. کافی است که در عرض چند ثانیه در این سایت افتتاح حساب کرده و استفاده از خدمات آن را شروع کنید.

وسترن یونیون گزینه مناسبی برای تراکنش‌هاای کوچک‌تر است، چرا که در دسترس بوده و پشتیبانی گسترده‌ای تعداد زیادی از کشورها و ارزهای مختلف هم دارد. این را هم در نظر داشته باشد که نقل و انتقال پول‌ در کسب و کارهای بزرگ توسط این سرویس می‌تواند گرا‌ن‌قیمت باشد؛ مخصوصا اگر این کار را به‌طور منظم یا مبالغ بزرگ‌تر انجام دهید.

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. آیا سابقه استفاده از وسترن یونیون را داشته‌اید؟ به نظر شما کدام یک از خدمات این سایت برای انتقال پول مناسب‌تر یا سریع‌تر است؟ از مزایا و معایب استفاده از وسترن یونیون چه می‌دانید؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *